Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 07.10.2018

Square Enix ekibini arkasında bulunduran yapımlardan Just Cause 4, günümüzün merakla beklenen oyunlarından bir tanesi bildiğiniz üzere. Geçtiğimiz günlerde, Just Cause serisindeki ana karakterimiz Rico'nun, Just Cause 4 içerisindeki rakibini tanıtmıştık sizlere. Eğer hala bilmiyorsanız Rico'nun rakibini, buraya tıklayarak ulaşacağınız haberimiz sizlere yardımcı olacaktır. Şimdi ise, Just Cause 4 hikayesinde düşmanımız olan Black Hand ekibi için yeni bir fragman yayımlandı. Bahsini etmekte olduğumuz fragman hemen aşağıda mevcut.

Just Cause 4 içerisinde karşımıza çıkacak olan Black Hand, 8 dakikalık bir video ile tanıtıldı

Yukarıda sizlerle paylaşmış olduğumuz video, Just Cause 4 oynarken düşmanımız olarak karşımıza çıkacak olan Black Hand'i bizlere anlatıyor. 8 dakika gibi gerçekten uzun diyebileceğimiz bir uzunluğa sahip. Video içerisinde belirtilen bilgilere göre Just Cause 4 içerisinde karşımıza çıkacak olan Black Hand, Rico'nun şimdiye kadar karşılaştığı en büyük zorluk olacakmış. Ayrıca, video içerisinde bizlere düşman türleri de gösteriliyor. Bu yüzden, dikkatle izlemenizi tavsiye ederiz.

Gabriela ismindeki rakibimiz tarafından yönetilen Black Hand içerisinde çeşit çeşit düşmanımız bulunacak. Bunların hepsini de video içerisinde görebilirsiniz. Hem güçlü, hem de zayıf yönlerini görebilirsiniz. Ayrıca, video içerisindeki görselliğin değişebileceğinin altını çizmemizde de fayda var. Eğer yukarıda paylaşmış olduğumuz fragman sizleri de bizim kadar heyecanlandırmayı başardıysa, oyunun çıkışına çok da uzun bir süre kalmadı diyebiliriz. Zira, Just Cause 4 çıkış tarihi, verilen bilgilere göre 4 Aralık 2018. Tabii, alışmaya başladığımız şekilde ertelenmezse.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.