Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 11.02.2023

Bildiğiniz üzere, Ahbap Derneği'nin başındaki ve güzel yürekli Haluk Levent, gelen yardımları paylaşıyor. Oyun dünyasının önde gelen isimlerinden Jahrein de, bu listede yerini aldı. Haluk Levent'in verdiği bilgilere göre, Jahrein ve sevenleri 2 milyon TL yardım bağışladı. Haluk Levent'in paylaştığı gönderiyi hemen aşağıda sizlerle paylaştık. Dilerseniz, önce bir gönderiye göz gezdirin, sonra detaylardan bahsedelim.

Jahrein ve seyircilerinden 2 milyon TL yardım geldi

Bu yazımız, Jahrein ve sevenlerinin yaptığı yardımla ilgili. Fakat, elbette tek yardım yapan kişi Jahrein olmadı. Ozan Semerci 100.000 TL, MHC Holding 500.000 TL yardım etti. Serg Bell 20.000 Euro ve Allianz Türkiye de 1.000.000 TL yardım bağışladı. Haluk Levent'in paylaşmış olduğu gönderide yer alan isimler bunlar oldu.

Tabii ki, oyun dünyasından tek yardımcı olan da Jahrein değil. Levent Balım, Tuğkan Gönültaş ve daha nice isimler de çok büyük yardımlar yaptı. Bütün bu yardımlar için, yardım eden herkese tek tek teşekkür ederiz. Umarız, bu kötü günler daha da kötüleşmeden geçer. Depremzedelerin hissettiklerini anlamamız kesinlikle mümkün değil. Fakat, onlar kadar olmasa da, Türkiye'de yaşayan, aklı, kalbi olan herkes büyük acı içinde. Elinden bir şeyler gelenler de, gelemeyenler de ellerinden geleni yapmaya çalışıyor. Sadece Türkiye de değil, dünya çapında büyük bir acı söz konusu. Birçok global yayıncı ve şirketlerden büyük yardımlar aldık. Almaya da devam ediyoruz. Umarız ki, tekrar güleceğimiz günler yakındır. Jahrein ve sevenlerinin 2.000.000 TL yardım bağışı dışında bir hatırlatmamız var.

Geçmiş olsun

Kahramanmaraş başta olmak üzere tüm Türkiye'yi yasa boğan bu acı olayda hasar alan bölgeler için, sitemizde ve kardeş sitelerimizde AFAD ile ilgili bağış yapabileceğiniz reklamlar olacaktır. Eğer nasıl yardım edeceğiniz konusunda bir fikriniz yoksa, bu reklamlara göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Ayrıca, En iyi 5 ücretsiz mobil VPN uygulaması rehber yazımızı tavsiye ederiz. Zira, bu yazımızda, şu dönemde lazım olacak uygulamalardan bahsettik. Bu sayede, kolayca erişim sağlamanız mümkün olacaktır. Sonra, En iyi 5 ücretsiz PC VPN uygulaması rehber yazımızı da tavsiye ederiz. Zira, bu yazımızda da, bugünlerde yardımcı olacak uygulamalardan bahsettik. PC üzerinden VPN kullanmak isteyenler için önemli tavsiyeler var. Ardından da, Türkiye içerisinde VPN kullanmak yasak mı sorusuna yanıt getirdik. Şu günlerde, birçok kişinin aklındaki kesinlikle önemli bir soru. Biz de, bu sorunun cevabını araştırdık ve sizler için anlattık. Umarız ki, her birinin faydası olur. Jahrein ve sevenlerinin 2.000.000 TL yardım bağışı yazımız bitmeden önce 3 tavsiyemiz daha var.

Şu anda, hep film yazıları yazmış gibi duruyoruz. Fakat, sitemizde birçok başlıkta yazı mevcut. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.