Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 13.02.2023

Bu zor günlerimizde bizlere yardımcı olan bir başka marka da Intel oldu. Intel Türkiye ekibi, Twitter üzerinden yaptıkları açıklamada, bu güzel haberi duyurdular. Intel Türkiye, deprem ile mücadele konusunda güzel bir destek verdi. Fakat herhangi bir sayı açıklamadı. Bunun yerine, hangi kurumlar ile yardımcı olduklarını dile getirdiler. Ayrıca, bu felaketin ilk günü de, geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

Intel Türkiye deprem ile mücadeleye destek olduğunu duyurdu

Intel, "Başımız sağ olsun! Depremden etkilenen illerimize destek sağlamak amacıyla Intel Foundation ve Intel Global ile başlattığımız ve tüm bağışların Ahbap platformu, AKUT ve AFAD'a aktarılacağı kampanyaya bütün olanaklarımızla destek olacağız. Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar dileriz." dedi.

Deprem felaketinin ilk günü de, "Geçmiş olsun Türkiye. Merkez üssü Kahramanmaraş olan ve birçok ilimizi etkileyen deprem nedeniyle hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz. Göçük altında kalanların bir an önce kurtarılmasını ve sevdiklerine kavuşmasını temenni ediyor, bu acının bir daha yaşanmamasını diliyoruz." dediler. Intel ekibi de, bu zor zamanlarımızda elini taşın altına koydu. Intel Türkiye ekibine, deprem ile mücadeleye destek verdikleri için çok teşekkür ederiz. Şimdi, sizlere bir hatırlatmamız var.

Geçmiş olsun

Kahramanmaraş başta olmak üzere tüm Türkiye'yi yasa boğan bu acı olayda hasar alan bölgeler için, sitemizde ve kardeş sitelerimizde AFAD ile ilgili bağış yapabileceğiniz reklamlar olacaktır. Eğer nasıl yardım edeceğiniz konusunda bir fikriniz yoksa, bu reklamlara göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Ayrıca, En iyi 5 ücretsiz mobil VPN uygulaması rehber yazımızı tavsiye ederiz. Zira, bu yazımızda, şu dönemde lazım olacak uygulamalardan bahsettik. Bu sayede, kolayca erişim sağlamanız mümkün olacaktır. Sonra, En iyi 5 ücretsiz PC VPN uygulaması rehber yazımızı da tavsiye ederiz. Zira, bu yazımızda da, bugünlerde yardımcı olacak uygulamalardan bahsettik. PC üzerinden VPN kullanmak isteyenler için önemli tavsiyeler var. Ardından da, Türkiye içerisinde VPN kullanmak yasak mı sorusuna yanıt getirdik. Şu günlerde, birçok kişinin aklındaki kesinlikle önemli bir soru. Biz de, bu sorunun cevabını araştırdık ve sizler için anlattık. Umarız ki, her birinin faydası olur. Intel Türkiye ve deprem ile mücadeleye destek yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şu anda, hep film yazıları yazmış gibi duruyoruz. Fakat, sitemizde birçok başlıkta yazı mevcut. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.