Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 22.04.2021

Son hikaye DLC'si olan Immortals Fenyx Rising The Lost Gods artık dünya çapında çıktı. Ek olarak, Immortals Fenyx Rising'i oynama şansı olmayan oyuncular; Nintendo Switch sistemi, Xbox Series X|S, Xbox One konsolları, PlayStation 5, PlayStation 4, Stadia ve Windows PC'de bulunan ücretsiz demo ile tırmanma, süzülme ve havada dövüşme gibi özellikleri deneyebilirler.

Immortals Fenyx Rising The Lost Gods çıktı

Benzersiz bir kuş bakışı deneyim ve yakın dövüş tarzı savaş sunan Immortals Fenyx Rising The Lost Gods, Fenyx'in artık bir tanrı olduğu hikayesine geri dönüyor. Ölümlü dünya bir felakete sürüklendiğinde Fenyx, Dünya üzerindeki dengeyi yeniden sağlamak ve kayıp tanrıları yeniden bir araya getirmek için yeni bir kahraman seçer. Oyuncular Pyrite Adası'nı; Poseidon, Hades ve diğer tanrıları panteona dönmeye ikna etmekle görevli, coşkulu bir ölümlü olan Ash olarak keşfedecekler.

Çıkış sonrası gelen bu son macerada oyuncular; yeni tanrılar ve canavarlarla tanışacak, zorluklarla ve sırlarla dolu yeni bölgeleri keşfedecek ve zorlu yeni düşmanlarla savaşacaklar. Yeni ilerleme sisteminin bir parçası olarak oyuncular, iki yepyeni yeteneğin yanı sıra güçlü geliştirmelere, özel bonuslara ve benzersiz dövüş stillerine de erişebilecek:

  • Catastrophe Quake: Ash'in etrafındaki düşmanları yere seren güçlü bir vuruş.
  • Nature’s Fury: Önünden geçen her şeye hasar veren ve zamanla verdiği hasarı artıran bir enerji ışını.

Oyuncular şu anda arkadaşlarını Arkadaş Tavsiyesi Programı aracılığıyla Immortals Fenyx Rising'i satın almaya davet ederek oyun içi ödüller kazanabilirler. Oyunu satın alan ve oynayan davet edilen katılımcılar ayrıca Frozen Silah Paketi adlı bir ödül de alacaklar. Arkadaş Tavsiyesi Programı hakkında daha fazla bilgi için buradaki adresi ziyaret edebilirsiniz.

Yeni ek paket dolu dolu içerikle geldi

Immortals Fenyx Rising – The Lost Gods'a erişmek için oyuncular, Sezon Kartı’nı €39.99 karşılığında satın alabilirler. Sezon Kartı, oyunculara yalnızca yeni karakterler ve görevler değil, aynı zamanda yeni dünyalar ve yeni oynanış yöntemleri sunan üç çıkış sonrası DLC paketine de anında erişim sağlar. Immortals Fenyx Rising – The Lost Gods ayrıca €14,99 karşılığında satın alınabilir.

Oyunun ücretsiz demosu Fenyx'i kiklopların gizemli sırrını keşfetme arayışına çıkarıyor. Oyunun Afrodit bölgesinden ilham alınıp demo için özel olarak oluşturulan ve bir takımadada geçen demo, oyuncuları tam deneyime hazır hale getirmek için tasarlanmış savaş, keşif ve bulmaca üçlüsünden oluşan bir karışım içeriyor.

Assassin’s Creed Odyssey'in geliştiricileri olan Ubisoft Quebec'teki ekip tarafından geliştirilen Immortals Fenyx Rising, büyük bir mitolojik macerayı yeni boyutlara taşıyan heyecan verici yeni bir IP. Oyuncular, Yunan tanrılarını ve evlerini karanlık bir lanetten kurtarmak için yeni bir kanatlı yarı tanrı olan Fenyx olarak oynayacaklar. Fenyx, ancak tanrıların efsanevi güçlerinde ustalaşarak, kahramanca sınavların üstesinden gelerek ve güçlü mitolojik canavarlarla yüzleşerek, Yunan mitolojisindeki en ölümcül Titan Typhon'u alt edebilir. Immortals Fenyx Rising; Nintendo Switch, Xbox Series X|S, Xbox One konsolları, PlayStation 5, PlayStation 4, Stadia, Windows PC ve Luna’da oynanabilir.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.