Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Gökhan Cengiz, Editör Yazım tarihi: 15.12.2017

IO Interactive firmasından oyuncuları sevindirecek bir haber geldi. Yapılan açıklamaya göre oyuncular Hitman Holiday Pack oyununu ücretsiz olarak indirebilecek. Oyunun Paris görevinin tamamını içeren paket de sınırlı bir süre için ücretsiz olarak oyunculara sunulacak. Bildiğiniz gibi Hitman oyunu bölüm bölüm yayımlanmış, bu da serinin hayranlarını bir hayli kızdırmıştı. Oyunun bu şekilde yayımlanmasına karşı çıkan serinin hayranları Square Enix’e tepki göstermişlerdi. Oyunun beklenilen satış rakamlarına ulaşamaması serinin geleceğini de tehlikeye sokmuştu. Durum böyleyken flaş bir hamleyle Square Enix firmasından ayrılan IO Interactive, Hitman oyun haklarını da beraberinde götürmüştü. IO Interactive’in bu hamlesinin serinin geleceği için olumlu sinyaller verdiğini düşünen Hitman hayranları bu ayrılığa olumlu bakmışlardı

Hitman Holiday Pack ve oyunun Paris bölümü ücretsiz oluyor

Oyun 15 Aralık 2017 tarihinden itibaren PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarından ücretsiz olarak indirilebilecek. Ocak 2018 tarihinin de ilk haftasına kadar devam edecek olan bu kampanya, oyuncuları bir hayli sevindirdi. Paketi bu tarihler arasında indirmiş olanlar, oyunun Paris görevlerine kalıcı olarak sahip olabilecekler. Oyuncular, satın alma opsiyonlarıyla bu paketi HITMAN – Game of The Year Edition sürümüne de yükseltebilecek. Paket, ilk ana hikaye görevi, tüm Escalation kontratlarını ve Paris meydan okuma görevlerini içeriyor. Paket ayrıca kullanıcıların gelecekte yeniden etkinleştirilecek Paris hedeflerine erişmelerine izin verecek. Bu içeriğe sahip olmak isteyen oyuncular 5 Ocak 2018’e kadar kadar Xbox Live, PlayStation Network ve Steam üzerinden paketi ücretsiz olarak indirebilirler.Bakalım IO Interactive’in bu adımı seriye eleştiriler getiren oyuncuların gönlünü almaya yetecek mi?

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.