Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 06.09.2018

13 Kasım 2018 tarihinde biz oyuncuların beğenisine sunulmak için hazırlıklarını yapan Hitman 2 için yepyeni bir fragman yayımlandı. Yayımlanan fragman ile birlikte, oyunculara nasıl suikastçı gibi düşünebileceklerini gösterdiler. Bahsini etmekte olduğumuz yeni Hitman 2 fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz. Fakat, en baştan belirtmemiz gereken bir şey var. Yayımlanan Hitman 2 fragmanını izlerken oyunun çıkış tarihi için çok fazla heyecanlanmaya ve sabırsızlanmaya başlayabilirsiniz. Siz Hitman 2 fragmanını izlerken, biz de biraz videodan ve oyundan bahsedelim.

Hitman 2 fragmanı ile, nasıl bir suikastçı gibi düşünüleceği gösterildi

Hemen yukarıda sizlerle paylaşmış olduğumuz fragman, Hitman 2 için bizlere yeni sunulmuş olduğunu söylediğimiz fragman. Video içerisinde, Hitman 'nun bizlere sunduğu mini haritayı nasıl verimli bir şekilde kullanabileceğimiz gösteriliyor. Sadece bu da değil, aynı zamanda yeni Picture-in-Picture özelliğinin de fazlasıyla kullanışlı olduğu gözler önüne seriliyor. Bu 2 özelliği kullanarak kurbanlarınızı ya da sizi tehlikeye sokacak karakterleri nasıl takip edebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Hitman 2, zaten günümüzün sabırsızlıkla beklenilen yapımlarından bir tanesi. Arkasında bulunan Warner Bros ve IO Interactive ekipleri de bu durumun farkında olmuş olacak ki, Hitman 2'yu zaten sabırsızlıkla bekleyen oyuncuları daha da heyecanlandırıyorlar. Açıkçası, günümüzde çıkan diğer oyunlara baktığımızda bu durumun hiç de sakıncalı olmadığını söyleyebiliriz. Çünkü, diğer oyunların 200-300 hatta çok daha yüksek fiyat etiketlerinin aksine, 102 TL gibi bir ön sipariş fiyatına sahip. Tabii, eğer altın paketi almak isterseniz bu fiyat 144 TL oluyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.