Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 30.06.2018

Team Classic isimli bir ekip, uzun yıllardır bizlerle birlikte olan Half Life 2 oyununun grafiksel anlamda daha da düşürülmüş versiyonunu yapmakta. Half Life 2 Classic, biz oyuncuların karşısına, serinin ilk oyununun oyun motoru ile sunulacak. Goldsource Engine isimli oyun motoru ile elden geçirilmekte olan yapım için bir de yepyeni görseller paylaşıldı. Direkt olarak galerimize geçebilirsiniz dilerseniz. Fakat, oyun hakkında birkaç bilgi daha öğrenmek isterseniz, haberimizin devamını okuyabilirsiniz.

Half-Life 2: Classic için yeni görseller paylaşıldı

Half Life 2 Classic için paylaşılan görseller, oyunun şu anki durumunu gösteriyor

Serinin ilk oyunu, hem oyun motoru olsun, hem de oynanışı olsun, birçok sebepten dolayı beğenimizi kazanmıştı. Serinin 2. oyunu ise, daha gerçekçi bir yapıya sahipti. Peki, neden 2’sinin de birleştirilmiş halini oynamayalım ki? Buna benzer bir fikir ile yola çıkan Team Classic ekibi, hareket hızı da dahil olmak üzere, oyunun en ince ayrıntılarına kadar orijinal hissettirmek için ellerinden geleni yapıyor. Hatta araç mekanikleri için Counter-Strike 1.6 sürümündeki func_vehicle özelliğini de kullanıyor. Gravity gun da, yine bizleri karşılayacak olan silahlar arasında yer alıyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.