Half-Life 2: Classic için yeni görseller ve oynanış videosu yayınlandı

Half-Life 2: Classic için yeni görseller ve oynanış videosu yayınlandı

Tüyler diken.

Half-Life serisi, birçok oyuncunun en hassas noktalarından biri. Bir türlü sonunu görememiş olduğumuz bir hikaye, bitmeyen umutlar ve daha birçok şeyi simgeliyor bu seri biz oyuncular için. Artık, serinin 3. oyunu gelmeli, değil mi? Fakat, kötü haberimiz var, ne yazık ki hala görünürde yok. Serinin 3. oyunu yerine, Half-Life 2: Classic var görünürde. Yani, en azından bununla yetinebiliriz diye düşündük, ama yetmeyeceğini biliyoruz. Zira, her pikselini ezberimize kazımış bulunuyor.

Half-Life 2 Classic için yeni görseller ve oynanış videosu yayınlandı

Haberimize konuk olan Half-Life 2: Classic, asıl oyunun klasikleştirilmiş halini bizlere sunuyor. Oyunun üzerinde çalışan ekip, giderek oyunu iyileştiriyor. Halihazırda bulunan bir deneme sürüm mevcut, fakat güncel değil. Bu sebeple de, Half-Life 2: Classic‘in deneme sürümünü denemenizi pek tavsiye edemeyeceğiz. Fakat, kesinlikle göz gezdirmenizi tavsiye edebileceğimiz birtakım içerikler var tabii. Deneme sürümü güncelleştirilmemiş olsa da, oyunun ne durumda olduğunu görebildiğimiz birtakım görseller ve bir oynanış videosu yayımlandı.

Haberimizin en sonunda sizleri bekleyen galerimize göz atmadan geçmemenizi tavsiye ederiz. Zaten, toplamda 6 görsel var ve her birine baktıkça, serinin ta ilk oyunundan anılar canlanıyor insanın gözünde. Eğer olur da görseller yetmezse, bir tane de oynanış videosu mevcut haberimizin içerisinde. Tabii, ille de oyunun deneme sürümünü denemek de isteyebilirsiniz. Eğer, “Nasılmış, bir bakalım.” diyorsanız, buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz sayfa sizlere fazlasıyla yardımcı olacaktır. Biz, en iyisi, iyi seyirler dileyip, sizleri video ve galerimizle baş başa bırakalım.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın