Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Furkan Yılmaz, Editör Yazım tarihi: 11.03.2021

Guilty Gear Strive geliştiricisi Arc System Works, bu haftanın başlarında, çıkacak oyunlarının Haziran 2021 ayına ertelendiğini duyurdu. Geliştirici ekip, oyun ile ilgili gelen geri bildirimler yüzünden oyunu ertelediklerini belirtti. Arc System Works, oyunun çıkışına kadar olan sürecin, oyuncular için boş geçmesini istemediğini, bu yüzden de başka bir Guilty Gear Strive beta denemesinin daha yapılabileceğini ekledi.

Guilty Gear Strive için yeni bir beta denemesi yapılabilir

Gecikme ilk açıklandığında Arc System Works, “Son açık beta testinden sonra değerli geri bildirimler aldık ve mümkün olan en iyi oyun tecrübesini sağlamak için bu fırsattan en iyi şekilde yararlanmak istiyoruz.” demişti. Daha sonra, New Game+ Expo etkinliği sırasında Arc System Works, önümüzdeki zaman süreci içerisinde yeni bir beta denemesinin olabileceğini söyledi. Dediklerine göre, oyuncular ile etkileşimde kalmak istiyorlarmış. Ayrıca, oyuncuların geri bildirimlerine de bir hayli önem veriyorlarmış.

Arc System Works oyunun ertelenmesini daha da detaylandırarak, “Çevrimiçi lobiler ve sunucunun stabil olması gibi oyunun bazı yönlerini geliştirmek için fazladan zamana ihtiyacımız var. Ekstra zamanı, oyunun kalitesini iyileştirmek ve tüm oyuncularımıza daha iyi bir deneyim sağlamak için kullanmanın en iyisi olduğuna inanıyoruz. Sabrınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.” dedi. Oyun, daha önce birkaç kez ertelendiği için oyuncular duruma kızgın. Yine de Guilty Gear Strive geldiğinde,  PC, PlayStation 4 ve PlayStation 5 için çıkış yapacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.