Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Furkan Yılmaz, Editör Yazım tarihi: 08.03.2021

Valheim, şu anda Steam platformu üzerindeki en popüler oyunlardan birisi. Bazı kullanıcılar da Valheim için HD mod paketleri çıkarmaya başladı. Orijinal oyunun kaplamalarını elden geçiren ve diğer grafik seçeneklerine de ufak bir ayar çeken mod paketleri, oyunun atmosferine etki etmeyi başarmış. Ayrıca, bazı mod paketleri henüz tamamlanmış değil. Yani, bu mod paketlerinin tam sürümü çıktığında, oyun çok daha güzel gözükecek.

Valheim için çıkarılan HD mod paketleri ne vadediyor?

İlk mod paketimiz kaplamaları elden geçiriyor. 2K kaplamalara erişebileceğiniz moda ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. Ancak unutmayın, modları kullanabilmek için BepinEx ve Custom Textures uygulamalarına ihtiyacınız var. Bu mod; Work Bench, Wood Pile, Wood Chest, Wood Table, Straw Roof, Pine Tree Log, Forge Wood, Furniture, Adze eşyalarını ve tahta kullanan her eşyayı değiştiriyor.

İkinci mod paketimiz, Louis isimli bir kullanıcıdan geliyor. Louis’in yaptığı mod paketi, toplamda 20 ayrı doku kaplamasını değiştiriyor. Üçüncü mod paketimiz, PoisonIvy isimli kullanıcı tarafından hazırlanmış ve 8 doku kaplamasını değiştiriyor. Louis’in hazırladığı mod paketi için buraya, PoisonIvy’nin hazırladığı mod paketi için buraya tıklayabilirsiniz. Son paketimiz, zkrieg’ten geliyor. Bu mod paketi, en kapsamlı mod paketi oluyor. Bu paket, Topaz Gigapixel AI aracılığıyla çok sayıda vanilya dokusunun kalitesini iyileştiriyor. Buraya tıklayarak zkrieg’in hazırladığı mod paketine ulaşabilirsiniz. Uyarımızı yapalım, mod kullanmak oyununuzda problemlere yol açabilir.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.