Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 18.07.2021

Görünüşe göre Take-Two ekibi biraz kızgın. Zira, Grand Theft Auto Vice City ve Grand Theft Auto San Andreas modlarını kapattırmaya başladı. Grand Theft Auto Vice City ve Grand Theft Auto San Andreas modları arasında en önemlilerden biri olan GTA Underground gibi modlar da durduruldu. Asıl kafa karıştıran konu ise, neden olduğu.

GTA Underground gibi modlar neden durduruldu?

GTA Underground‘ı bilmeyenler için, kendisi Grand Theft Auto 3, Grand Theft Auto Vice City, Grand Theft Auto San Andreas, Manhunt ve Bully haritalarını birleştiren bir mod. Yani, en efsanevi haritaların bir araya getirilmiş hali olduğunu söylemek yanlış olmaz. Fakat görünüşe göre Take-Two’daki ağabeyler, bu duruma bir tık kızmış. Zira, GTA Underground geliştirici ekibine DMCA uyarısı gönderildi.

Dahası da, bu konuda neden böyle bir adım atılmış olduğu da kafa karıştırıcı. Çünkü, sadece haritaları birleştiriyor ve herhangi bir kural ihlalinde bulunmuyor bu mod. Kadakash’ın HD Mod’u da durdurulan modlar arasında yer alıyor. Grand Theft Auto 3, Grand Theft Auto Vice City, Grand Theft Auto San Andreas, Manhunt ve Bully haritalarını bir araya getiren GTA Underground’ın durdurulması, mutlaka birçok oyuncuyu üzecektir. Böyle bir sonuç doğuracağını bile bile bu şekilde adım atılması da kafa karıştırıcı. Umarız ki, bu kararlarından vazgeçerler. Zira, Grand Theft Auto serisi için çıkan modlar, oyunları çok daha fazla eğlenceli ve ilginç hale getiriyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.