Artık Grand Theft Auto: San Andreas da Battle Royale moduna sahip

Artık Grand Theft Auto: San Andreas da Battle Royale moduna sahip

Pek de şaşırmadık aslında.

15 yaşına yaklaşan Grand Theft Auto: San Andreas, günümüz oyunları ile yarışabilecek seviyede aktif bir topluluğa sahip. Tabii bu aktif topluluk genelde oyunu çevrim içi bir şekilde oynuyor ve oldukça eğlenceli ve farklı rol yapma sunucuları karşımıza çıkıyor. Şimdi ise, yeni trend olan Battle Royale çılgınlığı bu aktif topluluk sayesinde Grand Theft Auto: San Andreas oyununa geldi. Bahsettiğimiz bu mod şu an hem sunum olarak, hem de oynanış olarak PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununa benziyor. Kullanıcı arayüzü bir yana, oyuncular paraşüt ile oyunun haritasına atılıyor. Bu atılma işlemi gerçekleşmeden birkaç dakikalık bekleme lobileri bulunuyor. Zaten birçok Battle Royale oyununun oynanışı aynı fakat eğer PlayerUnknown’s Battlegrounds oynadıysanız, Grand Theft Auto: San Andreas içerisindeki Battle Royale moduna neredeyse hiç yabancılık çekmeyeceksiniz.

Artık Grand Theft Auto: San Andreas da Battle Royale moduna sahip

Grand Theft Auto: San Andreas tabii ki PlayerUnknown’s Battlegrounds oyunundan çok daha geniş bir yapıya sahip. Bu yüzden oyunun içindeki Battle Royale modu da çok taze, çok yeni bir his veriyor oyunculara. Bol silah çeşitliliği, dev gibi bir harita, birçok farklı araba ve dahası… Özellikle bu Battle Royale modunda oyuncuların farklı görünebilmesi için oyunun içindeki NPC modelleri kullanılıyor. Ayrıca bu NPC modellerini de farklı kıyafetler ile giydirip, benzersiz bir karakter ortaya çıkartabiliyorsunuz.

Grand Theft Auto: San Andreas içerisindeki araba çeşitliliği sayesinde de bu Battle Royale modunu oynarken, bir TIR ile sizi kovalayan oyunculara, RPG ile arabanızı patlatmaya çalışan oyuncular ile karşılaşabiliyorsunuz. Eğer bu modu siz de denemek isterseniz, oyunun çoklu oyuncu sunucu listesine göz atabilirsiniz. Bu modu oynayan 500 civarı oyuncu bulunuyor ama yine de kendinize uygun bir lobi bulabileceğinizi düşünüyoruz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın