Grand Theft Auto V, 85 milyon satışa ulaşarak, bir başka konuda daha en iyi oldu

Grand Theft Auto V, 85 milyon satışa ulaşarak, bir başka konuda daha en iyi oldu

Grand Theft Auto V, artık Amerika'da yepyeni bir yere sahip.

Grand Theft Auto V, günümüzün en sık oynanan oyunlarından bir tanesi. Çıkışının üzerinden onca zaman geçmiş olmasına rağmen hala haberlerimize konuk oluyor, YouTube üzerindeki içeriklerde yer alıyor ve satış listelerine giriyor olması, oyunun ne kadar başarılı olduğunun zaten başlı başına bir ispatı. Bu haberimizde de bir GTA 5 görüyor olmanızın sebebi de, oyunun Amerika’daki en fazla satış gerçekleştirmiş oyun olmasından kaynaklanıyor.

GTA 5, 85 milyon satışa ulaşarak, bir başka konuda daha en iyi oldu

85 milyon adet ünite, yayımcı şirket tarafından PC ve konsol platformlarına gönderilmiş. Şirketin söylediklerine göre, GTA 5 şu anda, hem gelir olarak, hem de gönderilmiş ünite açısından, Amerika‘daki gelmiş geçmiş en iyi satışı gerçekleştirmiş olan oyun. Buna oyunun hem fiziksel kopyaları, hem de dijital sürümleri dahil. Grand Theft Auto V gibi bir yapımın, böylesine güzel bir başarıyı elde etmesine şaşırmamak gerek aslında. Artık Rockstar bey bizlere yeni bir GTA verir, değil mi? Sonuçta, kendi rekorunu kırmak kadar keyifli ne olabilir ki?

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar listelerimize göz atabilirsiniz. Çünkü önümüzdeki günlerde, haftalarda ve aylarda bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. En iyi PS4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi Ubisoft ekibinden gelen sürpriz bir oyunun inceleme yazısı ile tanıştıralım: Assassin’s Creed Origins inceleme.

Son olarak, ülkemize yeni girmiş ve dünya çapında da oldukça sevilen Black Desert Online oyunu hakkında her şeye ulaşabilmek için Black Desert Online rehberi, ipuçları, hızlı seviye atlama ve daha fazlası yazımıza göz atabilirsiniz. Tabii bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın