Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 19.07.2018

Çıktığı günden bu yana sürekli olarak aramızda bulunan ve birçok güzel anımızda bizlere eşlik etmeyi başarmış olan Grand Theft Auto serisinin son oyunundan bahsedeceğiz bu haberimizde. Bildiğiniz üzere, bir süredir gece kulüpleri odaklı bir içerik paketinin geleceği ile ilgili haberler paylaşılıyordu. Fakat, konu hakkında tam bir şey söyleyemiyorduk. Şimdi ise, GTA Online After Hours için bir fragman paylaşıldı ve ayrıca gelecek paket için bir de çıkış tarihi belirtildi.

GTA Online After Hours için yepyeni bir fragman paylaşıldı

GTA Online After Hours, 24 Temmuz 2018 tarihinde bizlerle

Hemen aşağıya sizler için yerleştirmiş olduğumuz video, haberimize konuk olan GTA Online After Hours paketi ile ilgili. İçeriği bizlere tanıtan video, en sonda da bir çıkış tarihini bizlerle paylaşıyor. Video sonunda paylaşılan bilgilere göre içerik paketi, biz oyuncuların huzuruna 24 Temmuz 2018 tarihinde sunulacak. Bahsini ettiğimiz güne de zaten çok fazla kalmadı. Bu sebeple, şimdiden hazırlanmaya başlamak isteyebilirsiniz. Dilerseniz, lafı daha fazla uzatmadan fragman ile sizleri baş başa bırakalım.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.