Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 18.05.2020

GTA 5 Online oynarken para kazanma yollarından biri de, değerli araçlar çalmak ve satmak olacaktır. Bu rehberimizde, GTA 5 Online içerisinde çalıp satmak için en değerli araçlar listesini sizle paylaşacağız.

Oyunda, bir araba pahalı görünüyor diye çaldığınızda satarken iyi para verecek demek olmuyor. Bunu aklınızda bulundurmanızda fayda var. Oyundaki en iyi para kazanma yollarından biri olan bu çalıp satma işleri, en azından günlük silah ve zırh ihtiyacınızı karşılayacak kadar para veriyor çok rahat bir şekilde.

GTA 5 Hileleri: uçak, araba, para, silah, sınırsız mermi, ölümsüzlük

Öncelikle, kendinize bir tane, en az 6 araçlık yere sahip olan bir ev almanızı tavsiye ederiz. Ardından, bir tane hız için araç, bir tane de şehrin dışında dağ bayı gezebilmek için bir motosiklet almanızı tavsiye ederiz. Sanchez iş görür. Ardından, kafanıza göre gezerek listemizde yer alan araçları aramaya başlayabilirsiniz.

Aşağıda yer alan araçlar için göz gezdirmeniz iyi olur. Her ne kadar günlük 1 tane satma hakkı tanınıyor olsa da, garajınız bir depo görevi görebilir. Ayrıca, daha fazla para kazanma rehberi içi buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz sayfamıza da göz gezdirebilirsiniz.

GTA 5 Online içerisinde çalıp satmak için en değerli araçlar

  • Felon GT: $9,500
  • Galivanteer Baller: $9,000
  • Lampadati Felon: $9,000
  • Ocelot F620: $8,000
  • Ubermacht Oracle: $8,000

Ayrıca, dilerseniz bizim sitemize ait olan Leadergamer RolePlay sunucusuna da katılabilirsiniz! Bu sayede, başka oyuncularla birlikte yaşamak istediğiniz hayatı yaşayabilir, tadını çıkarabilirsiniz. Eğlenceli RP sunucumuza katılmak isterseniz, yapmanız gereken şeyler, kurallar ve benzeri unsurlardan bahsettiğimiz yazımıza göz gezdirebilirsiniz. Buraya tıklayarak, sunucumuz ile ilgili bilgi alabilir ve tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz. Sunucumuza herkesin katılabildiğinin altını çizmekte fayda var. Tek yapmanız gereken şey kurallara uymak, bunun dışında bir sorun olmayacaktır.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.