Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 08.06.2020

Arjantin'de bir Gran Turismo 7 patenti sunuldu ve bu patentin orijinal tarihi 4 Haziran yani Playstation 5 etkinliğinin ertelenmeden önceki tarihidir.

Yeni bir Gran Turismo oyununa işaret eden patent, ResetEra kullanıcısı RoninStrife tarafından sızdırıldı ve hepsi yeni bir Gran Turismo oyununa işaret ediyor gibi görünüyor. Üç patent aşağıda bağlantılı bir şekilde alındı. Birincisi Gran Turismo'nun ünvanına bir bağlantı, ikincisi Gran Turismo'nun logosuna bir bağlantı ve üçüncüsü Gran Turismo'nun geliştiricisi Polyphony Digital logosuna bir bağlantıdır. Patentler İspanyolca'dır. Ancak açılır menüyü İngilizce olarak görüntülemek isterseniz değiştirebilirsiniz.

Bu hikayeye ağırlık veren şey 2018'de Playstation 5'in destekleyeceği yeni bir Sony 8K CLEDIS ekranında çalışan bir Gran Turismo'nun gösterilmiş olmasıydı. Polyphony Digital, Gran Turismo'nun varlıkların 4K'nın ötesine geçtiğini ve hatta bazılarının özellikle 8K'da yapıldığını söyledi.

Herkes patentlerin her zaman gerçek sürümlere yol açmadığını biliyor. Ancak bu kaçınılmaz bir Gran Turismo 7 oyununa işaret eden çok fazla kanıt gibi görünüyor. Gran Turismo yıllar içinde özel bir Playstation oyunu olmuştur ve yeni bir oyun kesinlikle Playstation 5'in içine yerleştirilen yeni teknolojiyi hissettirecektir. SSD ve ekstra beygir gücünün yeni nesil Gran Turismo oyunu ile neler yapabileceğini hayal edin.

Ayrıca burada yeni DualSense kontrolcüsünün çok daha sürükleyici oyunlara yol açacağını düşünüyoruz. Özellikle yarış oyunlarında. Kaldırıma çıktığımızda DualSense'nin titreşimi, sürdüğünüz farklı yüzeyler ve araba çarpışmaları güncellenmiş Playstation 5 kontrol cihazı ile daha ayrıntılı hissedilmelidir.

Gran Turismo 7 oyununun Playstation 5'te piyasaya sürülmesi bekleniyor. Ayrıca DualSense patenti ile ilgili haberimize ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Kaynak: https://www.psu.com/news/gran-turismo-7-patent-suggests-possible-ps5-reveal-incoming/

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.