Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands Rehberi

Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands Rehberi

Oyun hakkında bilmeniz gereken her şey, bu yazımızda.

Ubisoft’un yepyeni oyunu olan Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands, oyuna yeni başlayan oyuncular için, bu türe yeni olan oyuncular için veya zamanında oyunu pek dikkatli oynamamış oyuncular için zor olabilir. Bazı önemli şeyler, gözünüzden kaçıyor olabilir. Belki de oyun hakkında bir noktayı nasıl yapacağınızı bilmiyor olabilirsiniz. Bu rehber yazımız da umuyoruz ki sizlerin tüm sorularına cevap olacak, bilmediğiniz şeyleri, size öğretecek. Dilerseniz hemen aşağıdan rehberlerimize göz atalım. Bakalım aradığınız şeyi bulabilecek misiniz? Eğer bulamazsanız da dert etmeyin, bir yorum atın ve zaman da bulabilirsek, sorunuz için bir rehber yazısı çıkartalım. Sadece sizin için. Ayrıca bu yazımızı da sıkça kontrol etmeyi unutmayın, çünkü Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands hakkında her içerik ürettiğimizde, burayı da güncelliyor olacağız. Yani bu sayfa, oyun hakkındaki ana sayfanız olacak. Şimdiden iyi okumalar!

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands Rehberi

Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands hakkında mutlaka bilmeniz, okumanız gereken önemli şeyler. 

Aslında tarz olarak sevdiğim bir oyun oldu Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands. Arkadaşlarınızla oynadığınız zaman inanılmaz eğlenceli, tek başınıza oynarken de eğlenceli fakat arkadaş ile oynananın tadını vermiyor. Gizlilik zevkli, dev gibi açık dünyada çok güzel manzaralar, öldürecek bol bol düşmanlar var. Yani oyunun birçok olumlu yönü var ama aynı zamanda da birçok olumsuz yönü var.”

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ubisoft, 7 Mart 2017 tarihinde Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands oyununu piyasaya sürecek ve birçok oyuncu, bu oyunu almak ile almamak arasında kararsız kalmış durumda. Bizler de bu yüzden, oyunu almak için sizlere 10 sebep sunacağız. Almamak için sebep arıyorsanız, oyunun çıkış gününde yayımlanacak olan inceleme yazımıza veya halihazırda yayımlamış olduğumuz, “Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands hakkında bilmeniz gereken 8 şey” adlı yazımıza göz atmanızı önereceğiz. Çünkü bu yazımızda sadece oyunun olumlu yönlerine değineceğiz. Şimdiden söyleyelim efendim.”

Ubisoft ve Ubisoft Paris iş birliği ile ortaya çıkartılan Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands, bizleri Bolivya’ya götürüyor. Uyuşturucu çetelerine karşı yapılan bir direnişte bizlere yer sunan bu oyunu almak isteyebilirsiniz veya istemeyebilirsiniz. Fakat almak veya almamak arasında bir karar vermeden önce, bu oyun hakkında bilmeniz gereken bazı şeyler de bulunuyor. Bizler de, bu yazımız ile sizlere Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands hakkında bilmeniz gereken 10 şeyi sunacağız. Güvenin bize, bilmeniz gereken gerçekten önemli şeyler var.”

Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands, çıkışını gerçekleştirdi ve oyuncular, bu oyunu denemeye başladı. Fakat bu oyunu oynayan herkes klasik bir Tom Clancy’s Ghost Recon oyuncusu olmayabilir veya yıllardır TPS oyunu oynamıyor olabilir. Bu yüzden sizlerle bazı başlangıç ipuçları paylaşacağız Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands hakkında. Böylece oyunda kolay bir başlangıca sahip olabileceksiniz. Önemli noktaları görebileceksiniz. Eğer dilerseniz, sizler için hazırlamış olduğumuz bu başlangıç ipuçlarına, hemen aşağıdan göz atmaya başlayabilirsiniz.”

İlk olarak, oyunda hangi tarafların bulunduğundan bahsedelim. Siviller başta olmak üzere, Santa Blanca Cartel, UNIDAD Forces, The Rebel Forces olarak da bilinen Kataris 26 ve başında bizim bulunduğumuz The Ghosts cepheleri bulunuyor.”

Silah seçimleri, aslında tamamen oynayış tarzınıza göre değişiklik gösteriyor. Örneğin, bir keskin nişancı olarak oynamak isterseniz eğer, yüksek hasarlı dürbünlü bir silah, yakın mesafeli sıcak temaslar için yine oynayış tarzınıza göre, ateşleme hızı yüksek veya eğer attığınızı tutturuyorsanız, hızdan kısarak hasar açısından en yükseklere yönelebilirsiniz.”

“Bu rehberimize konu olan Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands’in, yazımızdaki misafirliğinin sebebi ise oyunda bulunan birçok önemli yeteneğin en büyük ihtiyacı olan seviyeler ve bunların nasıl hızlı bir şekilde kazanılacağı. Oyunda bulunan tecrübe puanı kazanmayı kısa bir süre arttıran ve bunun için gerçek para isteyen eşyaları, rehbere eklemeyeceğiz, fakat yazımızın en sonunda bir görsel bulunuyor ücretli içeriğe dair.

Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands rehberlerimizin arasına bir tane daha eklediğimiz makalemizin konusu, oyunda bulunan ve bazı şartları karşılayarak açabildiğimiz yetenekler arasından en önemli olanları. Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands’de 50 adet yetenek puanlarımızla açıp geliştirerek daha da güçlenebileceğimiz, 5 adet de isyancı güçlerden isteyeceğimiz yardımlara aracılık eden yetenekler bulunuyor.

Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands, oynanış açısından barındırdığı birçok içeriği sayesinde birçok rehberimize konu olmuş ve konu olmaya da devam etmekte olan bir yapım. 7 Mart 2017 tarihinde gerçekleştirdiği çıkışından sonra, her ne kadar optimizasyon açısından hoş gelmese de, oynanış açısından sunmuş olduğu içerikleri sayesinde bu eksikliği biraz olsun görmezden gelmek mümkün.Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands’in bu rehberimize konu olmasının sebebi ise, oyun içi içeriklerinden olan toplanabilir ögeleri bulma mevzusu.”

  • Çok daha fazla rehber ve önemli bilgiler, sizler için hazırlanıyor. Burayı düzenli olarak kontrol etmeyi unutmayınız.

Tom Clancy's Ghost Recon® Wildlands_20170305124144

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.