Gerçek hayatta bir Sea of Thieves hazinesi bulduk

Gerçek hayatta bir Sea of Thieves hazinesi bulduk

Zengin olduk.

Eğer Sea of Thieves evreninden size gönderdiğim mektubu okuduysanız, artık bir içerik müdürü değil, korsan olduğumu biliyorsunuz demektir. Şimdi sizlere yeni bir mektup yazıyorum çünkü burada, Skull Keep adasında bir hazine buldum. Bu hazineyi bulunca o kadar sevindim ki, sizlerle paylaşmak istedim. Eğer dilerseniz mektubum boyunca bu hazinenin görsellerine de göz atabilirsiniz. Biliyorsunuz, burada 5G internet olduğu için görsel yüklemek filan inanılmaz kolay. Her neyse, hazine kutumun üzerinde Sea of Thieves ve Xbox Türkiye yazıyor. Ayrıca kutunun yanlarında da İstanbul’daki köprüler görünüyor. Anlaşılan bu adaya benden önce başka bir Türk gelmiş ve hazine saklamış. Bu Türk korsanın adı da anladığım kadarıyla Xbox Türkiye. Bu isim bana hiç yabancı gelmiyor ya, neyse. Ayrıca, hazine kutusunun üzerinde içerisinde bulunduğum bu büyülü evrenin adının yazması da ilginç.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Gerçek hayatta bir Sea of Thieves hazinesi bulduk

Sea of Thieves günlüklerinde üçüncü gün. 

Bulduğum hazine kutusunu hemen gemime attım ve en yakın köye götürdüm. Anca köyde açma fırsatı buldum bu sandığı. Hazinenin içerisinden çıkan şeyler ise beni oldukça şaşırttı. Öncelikle beni bir mektup ve çizgi roman karşıladı. Mektupta gönderen adı olarak Rare yazıyordu. Rare bu evrenin tanrısı değil miydi? Burada nasıl bir inanç var henüz anlayabilmiş değilim. Belki de birileri benimle dalga geçiyordu. Mektuptan sonra çizgi roman da çok dikkatimi çekti çünkü çizgi romanın üstünde de Sea of Thieves yazıyordu. İçerisinde yaşadığımız bu evrenin çizgi romanının yazılmış olması beni biraz şaşırttı. Belki de bu bir çizgi roman değildir, içerisinde bulunduğum bölgenin geçmişini anlatan kutsal bir kitaptır, bilemiyorum. Bunların hepsini köylülere sormam gerekecek sanırım.

Mektup ve çizgi roman ardından 2 adet de kıyafet parçası beni karşıladı. Bu kıyafetlerden bir tanesinde altın bir logo var. Bu logoyu ben bir yerde daha görmüştüm ama… Hah, Sea of Thieves ülke sınırında vardı bu logo. Sanırım içerisinde bulunduğumuz bölgeyi temsil ediyor. İkinci kıyafet parçası da kapüşonlu bir kıyafet, ne dendiğini unuttum şimdi. Heyecandan bu mektubu elim titreyerek yazıyorum. Neyse, bu kıyafetin üzerinde de yine içerisinde bulunduğum bölgenin adı yazıyor ve sanırım bir Kraken logosu var. Sizlere gönderdiğim ilk mektupta bir Kraken saldırısından bahsetmiştim. Kraken, kıyafet üzerinde kesinlikle daha zararsız duruyor. Umarım bu kıyafet, Kraken’i üzerimize çekmiyordur. Bela aramıyoruz.

Hazine kutumun en dibinde ise 2 adet farklı şey bulunuyor. Bunlardan bir tanesi NVIDIA temalı bir fare altlığı. Yani, korsanlık yaparken bu ne işime yarayacak, bilmiyorum ama eğer gelecekte tekrar içerik üretimine göndersem, eminim ki bunu kullanacağım. Fakat şimdilik bu güzel denizleri bırakıp, İstanbul’a geri dönmek pek iyi bir fikir gibi görünmüyor. Son olarak da hazine kutusundan 2 adet muz çıktı. Bunları da afiyetle yiyeceğim.


Sea of Thieves
Sea of Thieves inceleme    Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.