Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 09.07.2018

E3 2018 etkinliklerine damgasını vuran bir sürü yapım oldu elbette. Bu oyunlardan biri de, muhteşem fragmanı ile birlikte Forza Horizon 4 oldu. Aslında, oyun hakkında birçok şey öğrendik bile. Örneğin, oyun içerisindeki araçların sayısı, araçların marka ve modelleri, oyunun dosya boyutu ve daha nice bilgi sızdırılmıştı. Bu haberimizde de oyun hakkında bilgi vermek isterdik fakat yeni bir bilgiden ziyade eğlenceli bir bilgi sunacağız sizlere. RavenwetR1 isimli bir YouTube kullanıcısı, oyunun etkinlikler esnasında gösterilen fragmanını GTA 5 ile tekrardan ele almış.

Forza Horizon 4 E3 2018 fragmanı, GTA 5 ile tekrar yapıldı

E3 2018 etkinliklerindeki Forza Horizon 4 fragmanı, GTA 5 ile daha bir eğlenceli görünüyor

Hemen aşağıda sizlerle paylaşmış olduğumuz video, biraz evvel sizlere bahsetmiş olduğumuz fragmanın yeni hali. Yani, elbette Forza Horizon 4, GTA 5’tan daha iyi görünüyor fakat konumuz daha iyi görünüyor olmasından ziyade, daha eğlenceli görünüyor elbette. RavenwestR1 isimli kullanıcının başka fragman videoları da bulunuyor tabii. Gran Turismo 5, Forza Horizon 2 ve Forza Motorsport 5 da, RavenwestR1’ın elinden geçmiş. Biz en iyisi daha fazla uzatmadan, sizleri video ile baş başa bırakalım.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.