Fortnite Sezon 5 için üçüncü hafta görev listesi oyuncularla paylaşıldı

Fortnite Sezon 5 için üçüncü hafta görev listesi oyuncularla paylaşıldı

Görevlerin nasıl yapılabileceğinden de bahsettik elbette.

Fortnite Sezon 5 geldiğinde hem ilk haftanın, hem de ikinci haftanın görevleri hakkındaki bilgileri sizinle paylaşmış ve yapabilmeniz için bir kaç ufak tüyo vermiştik. Bu sefer sezonun üçüncü hafta görevleri oyuncularla paylaşıldı ve oyuna eklendi. Sezonun başında da olduğu gibi adet bozulmuyor ve ücretsiz ve savaş biletine sahip kullanıcılar için görevler iki farklı şekilde listeleniyor. Görev listesi artık klasikleşmiş bir formül içeriyor. Karşılığında verdiği ödüller ise kesinlikle görevleri yapmaya değer.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Fortnite Sezon 5 için üçüncü hafta görev listesi oyuncularla paylaşıldı

Fortnite Sezon 5 için üçüncü hafta görev listesi oyuncularla paylaşıldı

26 Temmuz 2018 tarihinin görev listesinin temin ediliş hikayesi biraz daha farklı. Fortnite topluluğu, FortineTracker ismi verilen bir internet sitesi üzerindeki verileri inceledi ve dosyalarda kelimenin tam anlamıyla gezindi. Görev listesini gün yüzüne çıkardıktan sonra da bu görevlerin nasıl yapılabileceğine dair kafa patlatan topluluk, görevlerin oyuna da eklenmesiyle birlikte bütün taşları yerine koymayı başardı.

Fortnite Sezon 5, Hafta 3 görevleri:

  • Tek bir oyun içerisinde rakiplerinize toplam 500 hasar verin. Dürüst olmak gerekirse üç haftalık süren Sezon 5 maratonundaki en kolay görev bu olsa gerek. Belirtmemizde fayda var. 500 hasar 5 tam canlı düşman öldürmek ya da 2.5 yuvarlamamız gerekirse 3 adet tam zırhlı ve canlı düşman öldürmek anlamına geliyor.
  • Bir kere Trambolin kullan. 25 Temmuz 2018 tarihinde getirilen 5.10 güncellemesiyle birlikte Trambolin temin edebilme oranınız %9,6’dan %44,44’e çıkarılmıştı. Bu sebepten ötürü bu görevi de oldukça rahatça yapabilirsiniz.
  • Sifon Sanayi’de bulunan hazine haritasını bulup takip edin. Aslında nerede gerçekleştiği belli olsa da bu görev içlerinden en zor olanı. Çünkü Sifon Sanayi bölgesine gidip haritayı bulmanız, haritayı bulduktan sonra da üzerindeki yerleri takip edip sandığı açmanız gerekiyor. En önemlisi de tüm bunları yaparken ölmemeniz gerekiyor. Etrafta sandık ararken gerçekten açık hedef oluyorsunuz. Bu nedenle dikkat edin.
  • Çileli Çiftlik’te 7 adet sandık arayın. Bu görevi kolaylaştıran şey, sizden tek seferde yapmanızı istemiyor oluşu. Her oyununuz başladığı zaman ilk olarak bu bölgeye giderseniz en kötü ihtimalle 7 oyun içerisinde bitirirsiniz. Fakat tavsiyemiz mümkün oldukça çok sandık bulmanız ki göreviniz çok daha hızlı bitsin.
  • Farklı bölgelerde bulunan 5 adet Güvercin Fırlatıcılarını kır. Aslında çok zor bir görev gibi görünüyor ama nerede olduklarını bilirseniz o kadar da zor gelmeyecektir. Sessiz Sinema’nın solunda, Palmiye Park’ın altında, Ganimet Gölü’nün hemen yanında kolaylıkla bulabilirsiniz.
  • Tekinsiz Tepeler’de 5 düşman alt et. Yapması oldukça basit, erken oyunda oraya inin ve sandık kovalayan oyuncuları tek tek indirin. Ya da siz bir sandık içerisinden Pompalı Tüfek bularak terör estirin.
  • Patlayıcı silahlarla 3 düşman alt et. Patlayıcı silahlar sınıfına ise Roketatar ve Bombaatar silahları giriyor. Bu görevi zorlaştıran iki şey var birincisi elde etme şansları o kadar da yüksek değil. İkincisi genellikle patlayıcı silahlar ani yüksek hasar verip son vurusu Taarruz Tüfeğiyle yapmak için kullanılıyorlar.


Fortnite
Fortnite İnceleme    Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.