Fortnite Sezon 5 için ikinci hafta görev listesi oyuncularla paylaşıldı

Fortnite Sezon 5 için ikinci hafta görev listesi oyuncularla paylaşıldı

Görevlerin nasıl yapılabileceğinden bahsetmezsek olmazdı.

Fortnite Sezon 5 geldiğinde ilk haftanın görevleri ortaya çıktığında sizinle paylaşmış ve yapabilmeniz için bir kaç ufak tüyo vermiştik. Bu sefer de görevler oyuna getirildi ve oyuncularla paylaşıldı. İlk hafta görevlerinde olduğu gibi ücretsiz ve savaş biletine sahip kullanıcılar için ikiye ayrılmış durumda. Görev listesi yine dolu dolu ve kendilerini yaptırmak için dağıttıkları ödüller sizi başarılı olmanız için kamçılıyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Fortnite Sezon 5 için ikinci hafta görev listesi oyuncularla paylaşıldı

Fortnite Sezon 5 için ikinci hafta görev listesi oyuncularla paylaşıldı

İkinci haftanın görevlerine göz attığımız zaman klasik Fortnite görev yapısında olduğunu görüyoruz. Buna rağmen verilen ödüller, görevleri yapmaya değiyor. Her şeyden önce fazladan tecrübe puanı kazanmanıza yaran bir eşya var. Onun sayesinde daha az zahmete girerek daha yüksek seviye olmanız mümkün. Savaş yıldızı elde etmenin en kısa ve kesin yolu yine haftalık görevlerden geçiyor. Bilmeyenler için savaş yıldızları, bir araya gelerek daha fazla görev açmanızı sağlıyor. Haftalık görevlere nazaran bir miktar daha zor olmasına rağmen verdiği ödüller bakımından oldukça dolu dolu hissetiriyor.

Fortnite Sezon 5, Hafta 2 görevleri:

  • Taarruz tüfekleriyle 1000 hasar ver. Neyse ki oyun içerisinde taarruz tüfeği elde etmek aşırı kolay. Bu görevi yapmak için fazladan bir çabaya girmenize gerek bile yok, rahat rahat oyununuzu oynayın. Zaten göreceksiniz ki ister istemez görevinizi yapmışsınız. Belirtmekte fayda var 1000 hasar 10 tam canlı düşman öldürmek ya da 5 tam zırhlı ve canlı düşman öldürmek anlamına geliyor.
  • Bir oyun içerisinde 7 Cephane Kutusu ara. İlk bakışta kulağa oldukça zor bir görev gibi gelebilir. Fakat nerede ne sıklıkla Cephane Kutusu çıkacağını biliyorsanız o kadar da zor değil. Ağlayan Ağaçlık bölgesine inmeye çalışın. Buradaki arayışınız bittikten sonra Başıboş Baraka’ya ardından da Palmiye Park’a doğu yola çıkın. Böylelikle bir taşla iki kuş vurmuş olacaksınız. Nasıl mı?
  • Palmiye Park’ta 3 adet düşman alt et. Sezon 5’in başlangıcından beri oyuncular tarafından en çok sevilen bölge burası. Eğer erken oyun içerisinde güzel silahlar temin edebilirseniz tek seferde bile yapabileceğiniz bir görev. Hem Cephane Kutusu görevi için de buraya uğramanız gerekecek.
  • Farklı potalara basket at. Görünüşe göre oyun sizden 5 farklı noktada basket atmanızı istiyor. Ona istediğini verin ve harita üzerinden gidebileceğiniz yerleri takip edin. Güzelce ve sakince nişan alın ve basket!
  • Ganimet Gölü’nde 7 sandık ara. Şanslı sayılırsınız çünkü Ganimet Gölü civarlarında peş peşe duran 2 adet sandık bulunmakta. Onları toplayarak bu görevi de rahatlıkla halledebilirsiniz.
  • Bir vaha, taş kemerli geçit ve dinozorların ortasında kalan yeri araştır. İşte bu baya zorlayıcı bir görev. Çünkü mekik dokumanız gereken yerler arasında birine yakalanır da ölürseniz göreviniz geçersiz oluyor. Palmiye Park’ın güney batısına doğru ilerlerseniz bir kaktüsün oralarda aramanız gereken şeyi bulabilirsiniz.
  • Keskin nişancı tüfeğiyle 2 adet düşman alt et. Bu da oldukça zorlayıcı bir görev. Her şeyden önce kesin nişancı tüfeklerini elde etmek oldukça zor. Diyelim ki bir tane buldunuz, onunla nişan almak, ateş etmek, düşmanı öldürmek. Baya zahmetli olduğunu görüyorsunuz. O yüzden size tavsiyemiz 50’ye karşı 50 modunda denemeniz ya da bir arkadaşınızla oyuna girmeniz olacak.


Fortnite
Fortnite İnceleme    Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.