Fortnite Sezon 5 için ilk görev listesini yayımladı

Fortnite Sezon 5 için ilk görev listesini yayımladı

Görevleri nasıl yapabileceğinize dair ufak ipuçları paylaşmayı ihmal etmedik.

Fortnite Sezon 5 geldi, çattı. Oyuncular yeni sezonun gelmesiyle birlikte gelecek yeni görev listesini merakla bekliyorlardı. Sezonun ilk haftası için yayımlanmış olan görev listesi bir hayli kabarık. Aynı zamanda oyuncusunu, oynamak için teşvik eden ödüllerle dolu. Bu sezonda görev listesi ufak bir değişikliğe uğradı. Artık görevler ücretsiz kullanıcılar ve savaş biletine sahip olanlar için ikiye ayrılmış durumda.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Fortnite sezon 5 Fortnite

Fortnite, Sezon 5 için ilk görev listesini yayımladı

Fortnite Sezon 5, Hafta 1 için görev listesindeki etkinlikleri bitirmeniz durumunda da oyun sizleri ödüllendiriyor. Fazladan tecrübe puanı kazanmanıza yarayan bir güçlendirme ve savaş yıldızı adındaki eşya, görevleri yaptığınız zaman elde edeceğiniz ödüller arasında yer alıyor. Bilmiyorsanız, bir miktar savaş yıldızını bir araya getirerek daha fazla görevin kilidini açabilirsiniz. Savaş yıldızı görevlerini de yapabilirseniz bolca tecrübe puanı ve oyun içi kostüm kazanabiliyorsunuz.

Fortnite Sezon 5, Hafta 1 görevleri:

  • Hafif makineli tüfeklerle 500 hasar ver. Oyunda en kolay temin edilebilen silah türlerinin başını hafif makineli tüfekler çekiyor. Bu nedenden ötürü 500 hasar verme görevini rahatlıkla yapabilirsiniz. 50 kişilik arena modu aktifken yere iner inmez bulduğunuz bir hafif makineli tüfek ile görevi tek seferde tamamlayabilirsiniz.
  • Lama bul. Lama’ları bulmak tahmin ettiğinizden zor değil. Yapmanız gereken tek şey sakin olmanız. Belli başlı üç yerde çıkan fakat hangisinde çıkacağı belli olmayan Lama’ları erken oyunda toplamanızı tavsiye ederiz.
  • Yapışkan, koku ve patlayıcı bombalar ile düşman öldür. Bombalar hem oyunda temin edilmesi hem de verdikleri hasarı bir kenara bırakacak olursak hedefi tutturma konusunda zor olduğundan bu görev de oldukça zor. Bomba görevini tamamlamak için açık alanlardan ziyade kapalı alanlarda ikiye karşı bir mücadeleleri kovalamaya bakın.
  • Kibirli Kayalık’ta sandık aç. Bu bölgedeki sandıklar çoğunlukla büyük evlerin içerisinde oluyor. Eğer evlerin içerisinde bulamadıysanız yüzme havuzunun yanındaki buzdolabının oralara bakabilirsiniz.
  • Sessiz Sinema’da hazine sandığını takip et. Bunun için biraz zahmete girmeniz gerekebilir. Öncelikle Domates Diyarı’ndan bir savaş yıldızı bulmanız gerecek. Ardından da Eğik Evler’de şimşeği bulmanız gerekiyor. Sessiz Sinema’daki hazine sandığını bulmak için neredeyse hazır sayılırsınız, size verilecek olan haritadaki yönergeleri takip edin.
  • Perakende’de düşman alt et. Perakende oyuncular tarafından sevilen bir bölge. O civarlarda bolca sandık olduğu için vermiş olduğu ödüller de bol oluyor. Herhangi bir oyuncuyu sandıklarka uğraşırken rahatlıkla onları gafil avlayabilirsiniz.


Fortnite
Fortnite İnceleme    Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.