Far Cry 5 ile zombiler ile savaşacağız, Mars’a gideceğiz ve son durak da Vietnam olacak

Far Cry 5 ile zombiler ile savaşacağız, Mars’a gideceğiz ve son durak da Vietnam olacak

Ayrıca Far Cry 5 için sezonluk geçiş alana, Far Cry 3: Classic Edition ücretsiz olarak verilecek.

Ubisoft, yaptığı yeni bir resmi açıklama ile birlikte Far Cry 5 oyununun ek paketlerini detaylandırdı, sezonluk geçiş bilgilerini verdi. Verilen yeni bilgilere göre Far Cry 5 içerisinde, sadece Hope County içerisinde dehşet saçmayacağız. Oyun için gelecek 3 ek paketten bir tanesi ile bambaşka bir alanda zombiler ile savaşacağız, ardından bir anda kendimiz onlarca sene geride bulacağız, Vietnam savaşına katılacağız. En sonda da geleceğe gidip, Mars’a adım atacağız. Yani Ubisoft, eskiden olduğu gibi, bu oyunu için de uçuk kaçık ek paketler hazırlıyor. İşin en ilginç kısmı da, en sonda aslında.

Far Cry 5 ile zombiler ile savaşacağız, Mars'a gideceğiz ve son durak da Vietnam olacak

Eğer Far Cry 5 oyununun Gold Edition sürümünü satın alırsanız veya ayrıca sezonluk geçiş ögesini satın alırsanız, Far Cry 3: Classic Edition oyununa da sahip olabileceksiniz. Tabii Far Cry 3: Classic Edition sadece PlayStation 4 ve Xbox One oyuncuları için geçerli. Eğer bir PC oyuncusu iseniz ve yine oyunun Gold Edition halini veya sezonluk geçiş ögesini satın alırsanız, Far Cry 3 oyununun tam sürümünü elde edeceksiniz. Far Cry 3: Classic Edition içerisinde sadece oyunun tekli oyuncu içeriği bulunuyor. Ayrıca Ubisoft, bu konuda tahmin ettiğiniz kadar şerefsiz de olmayacak.

Ekipten gelen açıklamalara göre Far Cry 3: Classic Edition, yaz aylarında ayrıca satışa sunulacak. Yani, PlayStation 4 veya Xbox One oyuncusu iseniz ve Far Cry 3: Classic Edition oynamak istiyorsanız, serinin en yeni sürümünün Gold Edition halini veya sezonluk geçiş ögesini satın almak zorunda değilsiniz. Ayrıca, eğer dilerseniz aşağıdaki iki videodan bir tanesinde, serinin en yeni oyunu için yayımlanan senaryo videosuna göz atabilirsiniz. Diğer video ise direkt olarak Far Cry 3: Classic Edition oyununa ait.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın