Far Cry 5 ne zaman çıkacak? (Çıktı)

Far Cry 5 ne zaman çıkacak? (Çıktı)

Ubisoft, bir süre ara verdiği seriyi tekrar oyun oynadığımız platformlara getiriyor.

Ubisoft, kısa bir aradan sonra Far Cry serisine devam ediyor. Bu devam, seride ilk defa Amerika’ya taşınıyor. Evet, Far Cry 5 ile Amerika topraklarına adım atacağız ve bir kült lideri bizim en büyük düşmanımız olacak. PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için piyasaya sürülecek olan bu video oyunu, 27 Mart 2018 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. Aksiyon-macera tipinde, FPS modeli ile bizlere sunulacak olan bu video oyunu, seride ilk defa kendi karakterimizi oluşturmamıza da izin verecek.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Peki, seriye yenilikler getiren bu oyunun satış fiyatı ne olacak? PlayStation Store üzerinden aldığımız verilere göre oyunun PlayStation 4 satış fiyatı 269 TL olacak. PC ve Xbox One platformlarının fiyatlarının da çok farklı olacağını düşünmüyoruz. Eğer oyuna ön sipariş verecek olursanız da bazı ekstra içeriklere sahip oluyorsunuz. Bu içerikler; kıyamete hazırlık kıyafeti, silah ve araç görünümleri ile ilave ögeler içeren Kıyamet Hazırlık Paketi olarak açıklandı.

Tabii Ubisoft, bu büyük oyunu için tek bir sürüm satmıyor. Oyunun standart sürümü haricinde Deluxe Edition ve Gold Edition da satışta. Oyunun Deluxe Edition sürümünün satış fiyatı, 299 TL fakat şu an PlayStation Plus indirimi ile birlikte 269 TL olarak görünüyor. Oyunun bu sürümünde Büyük Avcı Paketi, Birinci Pilot Paketi, Patlayıcı Paketi, Kaos Paketi ve Görünümleri ile AR-C Saldırı Tüfeği ve .44 Magnum Tabanca ögeleri bulunuyor. Far Cry 5 oyununun Gold Edition sürümü de aynı içeriklere sahip ama ekstra olarak paketin içerisinde sezonluk geçiş de bulunuyor.

Far Cry 5 ne zaman çıkacak?

Project at Eden’s Gate tarikatı Hope County, Montana’nın neredeyse tamamını ele geçirince kapana kısılan yerlilerin iki seçeneği vardı: Kurtuluşu kabullenmek veya onlara cehennemi yaşatmak. Hope County insanlarıyla birlikte siz de baş kaldırıp şehri yağmacı tarikat ve tarikatın karizmatik liderleri Joseph Seed ve diğer üç kardeşinin yani “Herald” ailesinin elinden kurtarın. Sıradan halkla yardımlaşın, düşmana karşı silahlarınızı birlikte kuşanın ve baskıcı tarikatla savaşarak topluluğu ve özgürlüklerini kurtarın.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Küçük bir kasabayı acımasız pençelerine hapsetmiş hain bir tarikatı yenmeye çalışırken bir arkadaşının sana eşlik etmesi fena olmaz. Bu yüzden Far Cry 5’in geliştiricileri, tüm hikayeyi ortak oynamayı destekleyecek şekilde tasarladı. İster Eden’s Gate’teki Projeyi kökünden kazımak için bir göreve çık, ister kırsal bir bölgede kamyonetinle gezinirken arkadaşın bir uçakla üstünden geçsin; Montana’nın devasa açık dünyası, ikinize de yetecek kadar büyük.”

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.