Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 23.10.2018

Fallout serisinin hayranlarını sevinçten havalara uçuracak bir haberimiz var. Fallout New Vegas için geliştirilmekte olan Fallout New California isimli mod en sonunda çıkışını gerçekleştirdi. Sizlerle daha önce de hakkında bilgiler paylaşmış olduğumuz Fallout New California'yı hatırlamıyor olabilirsiniz. Sonuçta, üzerinden biraz zaman geçti. Buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz haberimiz, sizlere Fallout New California'yı hatırlama konusunda yardımcı olacaktır.

Fallout New Vegas için çok beklenen Fallout New California en sonunda oyuncuların huzuruna çıktı

Fallout New California isimli mod, Fallout New Vegas'a yepyeni bir tecrübe ekliyor. Fallout New California ile birlikte yeni bir hikaye, yeni bir oyuncu karakteri ekleniyor. Vault 18'den çıkma olan karakterimiz, New California Republic'in Cajon Pass'ında kendi hikayesini yaşıyor. Fallout 76 bekleyenler için kesinlikle kaçmaması gereken bir fırsat olduğunu belirtebiliriz. Zira, aralarında bulunduğumuz Fallout serisi hayranları için yepyeni hikayeler, keşfedilmesi gereken yepyeni bölgeler ve daha fazlası her zaman asla hayır denmemesi gereken teklifler arasında bulunmuştur.

Fallout New California, Fallout New Vegas oyuncularına sunulan haritanın 3'te 2'si kadar büyüklükte bir dünya sunuyor. Bu yeni moda başlamanız durumunda, oyuna sıfırdan başlayacaksınız. Yani, herhangi bir geçitten geçerek Fallout New California dünyasına ulaşamıyorsunuz ne yazık ki. 6 ile 30 saat arasında değişiklik gösteren bir oynanış tecrübesi sunuyor ve 13 farklı sonu bulunuyor. Fallout New California'yı denemeye başlamak isterseniz, buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfadan indirip oyununuza kurabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.