Fallout New California modu, tam olarak aradığınız şey olabilir

Fallout New California modu, tam olarak aradığınız şey olabilir

Fallout 76'in kötü çıkması durumunda oynayacağımız oyun belli oldu.

Geçtiğimiz günlerde duyurusu yapılan Fallout 76’in hakkında söylenilenleri elbette duymuş olanlar vardır. Bilmeyenler için, seriden tam olarak beklediğimiz tarzda bir oyun olmak yerine, The Elder Scrolls Online tarzı bir yapıya sahip olacağı söyleniliyor. Böylesi bir yapımın bizleri ne kadar tatmin edeceğini bilemiyoruz. Bu yüzden, oyunun duyurusu yapılana kadar tekrar elden geçirilip bizlere sunulacağını düşünerek heyecanlanıp durduğumuz Fallout: New Vegas için, tam olarak beklentilerimizi sunacağını düşündüğümüz New California modu tanıtıldı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Fallout New California

Fallout New California modu için güzel bir fragman yayımlandı

Haberimize konuk olan Fallout New California modu, 5 yıl gibi bir süredir yapım aşamasındaydı. Oyunu baştan aşağıya değiştirecek olan mod, bizlere müthiş bir hikaye sunuyor. 2260 yılında geçen mod, Vault 18’in öyküsünü anlatacak bizlere. Yeni mod için paylaşılan fragman, bizlere birçok şey anlatıyor. Başta modun içerisindeki dünya olmak üzere, geliştirici ekip tarafından sarf edilen emekleri de gözler önüne seriyor. Ayrıca, fragmanda bir de mod için bir çıkış tarihi veriliyor.

Belirtilen çıkış tarihi, bizlere 23 Ekim 2018 tarihini işaret ediyor. Tahminlere göre de, bu çıkış tarihi aynı zamanda bizlere geçtiğimiz günlerde duyurusu yapılan yeni oyunun çıkışını gerçekleştireceği tarih civarında yer alıyor. En azından, merakla beklediğimiz yeni oyun çıkarsa ve kesinlikle beğenilmeyecek bir seviyede olursa, onun yerine ne oynayacağımıza da böylece karar vermiş olduk. Hemen aşağıda, mod için paylaşılan fragmanı izleyebilir ve fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

 

 

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.