Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 26.12.2022

F.I.S.T. Forged In Shadow Torch, Epic Games Store üzerinde geçici olarak ücretsiz. PC oyuncuları oyunun ücretsiz kopyasını önümüzdeki 24 saat boyunca EGS portalından indirebilirler. Siz de şimdi F.I.S.T. Forged In Shadow Torchsahibi olmak istiyorsanız, elinizi çabuk tutun. Zira, belirttiğimiz gibi, sadece 24 saatlik bir süreniz var. Yani, aynı kampanya yarın devam etmeyecek. Şimdi, sizlere oyunu nasıl alacağınızı detaylı bir şekilde anlatacağız. Hadi, detaylara geçelim.

F.I.S.T. Forged In Shadow Torch ücretsiz olarak nasıl alınır?

Şu anda ücretsiz olarak F.I.S.T. Forged In Shadow Torch sahibi olmak için buraya tıklayabilirsiniz. Şimdi, normal satın alım yapar gibi hesabınıza eklemeniz gerekiyor. Oyun, bu aşamadan sonra tamamen sizin oluyor. Dilediğiniz zaman oyunu indirip oynayabiliyorsunuz. Dahası da, gelecek günler için de gizemli oyunlar var, Epic Games mağazası üzerinde. Yani, yine büyük bütçeli oyunlar gelecektir. Daha yeni Death Stranding Director's Cut bile veren Epic Games, her şey yapar. F.I.S.T. Forged In Shadow Torch'u, hesabınıza eklemek için yarına kadar zamanınız var. Bu yüzden, elinizi çabuk tutun!

F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch adlı 2021 metroidvania video oyunu TiGames ve Bilibili imzası taşıyor. 7 Eylül 2021'de PlayStation 4 ve PlayStation 5'te kullanıma çıktı. 3 Ekim 2021'de bir Windows sürümü kullanıma çıktı. Temmuz 2022'de oyunun Nintendo Switch sürümü piyasaya çıktı. Oyun, şehri esir alanlardan kurtarmak için devasa bir mekanik yumrukla Torch City'yi işgal eden robotik Lejyon ile savaşan antropomorfik bir tavşan ve eski bir as pilot olan Rayton'a odaklıdır. Eleştirmenler, oyunun estetiğini, ortamını ve oynanışını överek olumlu eleştiriler yaptı.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.