Call of Duty: WWII – The Resistance ne zaman çıkacak? (Çıktı)

Call of Duty: WWII – The Resistance ne zaman çıkacak? (Çıktı)

Yeni bir yıl, yeni bir ek paket.

Yeni bir yıl, yeni bir Call of Duty oyunu, yeni bir ek paket. 2017 senesinin sonlarına doğru çıkışını gerçekleştiren Call of Duty: WWII için çıkacak ilk ek paket The Resistance olacak ve bu ek paketin çıkış tarihi, Sony ve Microsoft platformları arasında farklı. Öncelikle söyleyelim, Call of Duty WW2 oyununun ilk ek paketi, PlayStation 4 için 30 Ocak 2018 tarihinde piyasaya sürülecek. Call of Duty: WWII – The Resistance, PC ve Xbox One platformlarına da Şubat 2018 içerisinde gelecek. Peki, bu çıkış tarihi farklılığının nedeni nedir?

Bahsi geçen ek paketin PlayStation 4 sürümü dediğimiz gibi 30 Ocak 2018 tarihinde çıkacak. PC ve Xbox One platformuna ise Şubat 2018 içerisinde çıkacak. Bunun sebebi, Activision ile Sony arasında bir anlaşmanın olması. Bu anlaşma dahilinde, Call of Duty: WWII için çıkacak olan tüm ek içerikler, öncelikle PlayStation 4 için çıkmalı. Bundan 1 ay sonra da PC ve Xbox One platformlarına çıkmalı. Activision, PC ve Xbox One için resmi bir çıkış tarihi vermedi ama 28 Şubat 2018 tarihinde bu ek paketin, geri kalan platformlara çıkış yapacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Peki, Call of Duty: WWII – The Resistance neler getirecek? Öncelikle söyleyelim, eğer Call of Duty WW2 için bu ek paketi satın alırsanız, 3 adet çoklu oyuncu modu haritasına kavuşacaksınız. Normalde 4 harita olurdu, şimdi niye 3 oldu diyorsanız, çünkü 1 harita da War moduna gelecek. Yani toplamda 4 harita göreceğiz ama bu haritaların tanesi War modunda olacak, 3 tanesi çoklu oyuncu modunda olacak. Tabii bu ek paket, zombi oyuncularını da unutmayacak. 1 harita da zombi moduna gelecek. Tüm bunlar haricinde de başka bir şey bulunmuyor ne yazık ki.

Call of Duty WW2 - The Resistance ne zaman çıkacak?

Call of Duty: WWII oyununun ilk ek paketi The Resistance ile destansı savaşa devam edin. Üç adet yeni çok oyunculu haritada tarihi direniş isyanlarının efsanevi konumlarında savaşın ve yepyeni hedef tabanlı War mode görevi Operation Intercept’i oynayın. Son olarak da en yeni Nazi Zombies bölümü olan The Darkest Shore’u keşfedin.

Headquarters, Call of Duty: WWII için tamamen yeni bir cephe deneyimidir. Burada mücadele edecek, ödüller kazanacak, başarılarınızı gösterecek ve arkadaşlarınızla bağlantı kuracaksınız. Call of Duty’de daha önce karşılaştığınız hiçbir şeye benzemeyen Headquarters, serinin sevilen çok oyunculu modlarını dönüştürüyor, oyuna yaklaşımınıza göre değişim sunuyor. Firing Range’de ısının, 1-v-1 Pit’te en iyi olduğunuzu kanıtlayın, Theatre’da Call of Duty e-spor maçlarını canlı izleyin, özel sosyal alanda uçaksavarları ve daha fazlasını kullanın.

Almanya’nın Bavyera bölgesindeki karlı Mittelburg köyünde Axis güçleri tarafından çalınan paha biçilemez sanat eserlerini kurtarmaya çalışırken kan dondurucu, karanlık ve gizemli bir yolculuğa çıkın. Ancak dikkatli olun; bu köyde karanlık bir gizem ve inanılmaz bir gücün anahtarı saklı.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın