Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 09.07.2020

Her hafta bizlerle güzel oyunlar paylaşmaya devam eden Epic Games ekibi, bu hafta bizlere 3 adet oyunu tamamen bedava olarak dağıtıyor. Bu oyunlardan bir tanesi, daha önce sözünü vermiş oldukları fakat dağıtamamış oldukları bir oyun olan The Escapists 2.

Epic Games 3 oyunu bedava veriyor!

Epic Games ekibinin her hafta olduğu gibi bu hafta da bizlere güzel sürprizleri olduğundan bahsetmiştik. Platform üzerinde dağıtılacak bu haftaki oyunlardan biri Killing Floor 2, diğeri Lifeless Planet: Premier Edition ve sonuncusu da, geçtiğimiz haftalara sözü verilmiş olsa da teknik sebeplerle dağıtılamamış olan The Escapists 2.

Haberimizde sizlere bahsini ettiğimiz her 3 oyun da, kütüphanenize eklendiğinde tamamen size ait oluyor. Bu kampanyanın 9 Temmuz 2020 18.00 ile 16 Temmuz 2020 18.00 arasında geçerli olduğunun altını da çizelim. Oyunları hesabınıza eklemek için buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfadaki oyunlara tek tek girmeniz yeterli.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.