Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 18.06.2020

Epic Games ekibi tarafından her hafta olduğu gibi bu hafta da yeni oyunlar bedava olarak oyunculara sunuluyor. Bu seferki oyunlar, önceki haftalarda bizlere sunulan oyunlar kadar büyük değil fakat yine de fazlasıyla hatırları sayılabilecek oyunlar. Epic Games, bu hafta da 2 adet oyunu bedava olarak dağıtıyor.

Epic Games tarafından bu hafta bedava olarak sunulacak oyunlardan bir tanesi The Escapists 2 iken, bir diğeri de Pathway. Her iki oyun da, 25 Haziran 2020 tarihine, 18.00’a kadar tamamen bedava olarak bizlere dağıtılıyor. Oyunları alıp kütüphanenize eklediğinizde, tamamen sizin oluyor. Yani, dilediğiniz zaman indirip oynama şansına sahip oluyorsunuz.

The Escapists 2 için buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz sayfayı kullanabilirsiniz. Pathway için ise buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz sayfa sizlere yardımcı olacaktır. Kütüphanenize ekleyin ve tamamen sizin olsun. Şimdiden iyi eğlenceler!

Güncelleme: Her ne kadar Epic Games ekibinin KENDİLERİ The Escapists 2 bedava olacak diye göstermiş olsa da, garip bir şekilde bedava olmadı. Yani, şu an sadece Pathway ücretsiz dağıtılıyor. İlginç. Cidden.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.