Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 12.05.2023

Bildiğiniz gibi, artık geriye FIFA kalmadı. Ancak, EA Sports FC 24 yolda. Peki, EA Sports FC 24 çıkış tarihi veya söylentileri ile ilgili bir fikriniz var mı? EA Sports FC 24 ne zaman çıkacak, merak ediyor musunuz? FIFA 24'ün EA Sports FC olarak yeniden adlandırılmasıyla ilgili manşetler nedeniyle çıkış tarihi ve beklenebilecek tüm özellikler konusunda pek çok yanlış anlaşılma oldu. Sizin yararınıza, beklenen tarihi ve bu tarihten neler beklemeniz gerektiğini açıklıyoruz. Ligler, Oyuncular, Platformlar ve daha fazlası açısından sunduğu her şey dahil olmak üzere futbol franchise'ının yeniden markalaşmasına genel bir bakış aşağıda görülebilir. Yayınlanmasına yaklaştıkça, mümkün olduğunca çok bilgi için gözünüzü dört açtığınızdan emin olun.

EA Sports FC 24 çıkış tarihi söylentileri nedir?

EA Sports FC 24 için bir çıkış tarihi henüz belli değil. Ancak, en çok Eylül 2023'ün sonuna doğru gerçekleşmesi söz konusu. Bu pencere geçmişteki tüm FIFA oyunlarının piyasaya sürülmesi için kullanılmıştır, bu nedenle EA'nın bu yılki futbol oyunu bunu değiştirmemelidir. FIFA ile lisans anlaşması sona ermiş olsa bile, EA'nın EA FIFA serisi için Eylül sonu olan geleneksel çıkış tarihini değiştireceği belli değil.

Başka ne tavsiye edersiniz?

EA Sports FC 24'te oynayışınızı geliştirmek mi istiyorsunuz? Öyleyse, kapsamlı EA Sports FC 24 rehberleri koleksiyonumuza kesinlikle göz atmak isteyeceksiniz. Bu kılavuzlar, temel oyun mekaniklerinden gelişmiş stratejilere ve taktiklere kadar her şeyi kapsar. EA Sports FC 24 rehberlerimizde birçok konuya dair ayrıntılı bilgiler ve ipuçları var. Bunların arasında pas, şut, savunma ve oynanışın diğer önemli yönlerin de var. Hatta, şu anda yoksa, zamanla eklenecektir. Bundan kesinlikle emin olmanızı isteriz. Ayrıca farklı oyun tarzlarını ve beceri seviyelerini de kapsıyoruz. Bu nedenle ister yeni başlayan ister deneyimli bir oyuncu olun, herkes için bir şeyler var.

Ayrıca oyundaki en son değişiklikleri yansıtmak için rehberlerimizi düzenli olarak güncelliyoruz. Böylece her zaman en güncel bilgileri ve stratejileri aldığınızdan emin olabilirsiniz. Dolayısıyla, EA Sports FC 24'teki oyununuzu geliştirmek konusunda ciddiyseniz, EA Sports FC 24 rehberleri koleksiyonumuza göz attığınızdan emin olun. Yardımımızla rakiplerinizi devireceksiniz. Dahası, oyununuzu bir üst seviyeye taşıyacaksınız!

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.