EA Play esnasında FIFA 19 hakkında önemli bilgiler verildi

EA Play esnasında FIFA 19 hakkında önemli bilgiler verildi

Çıkış tarihi, muhteşem bir UEFA Şampiyonlar Ligi odaklı fragman ve oyun içi görüntüler paylaşıldı.

Her yıl bir yenisi ile karşılaştığımız ve her yıl kendisini bir tık daha fazla geliştiren seri FIFA, bu sene de yeni bir üyesini ailesine katacak gibi görünüyor. Zira, E3 2018 etkinlikleri esnasında yapılan EA Play sunumunda, FIFA 19 hakkında önemli bilgiler paylaşıldı. Yeni bilgiler paylaşılırken, aynı zamanda güzel bir fragman da biz oyuncuların beğenisine sunuldu. Eğer yeni detayları atlayıp bir an önce fragmanı izlemek isterseniz, kendisi sizleri haberimizin en sonunda bekliyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

EA Play esnasında FIFA 19 hakkında önemli bilgiler verildi

FIFA 19, UEFA Şampiyonlar Ligi’ni de içerisinde barındıracak

Bizlerle paylaşılan 2 önemli bilgiden ilki, FIFA 19 içerisinde UEFA Şampiyonlar Ligi ile karşılaşacağımız ile ilgili. Zaten, sunum esnasında gösterilen fragman da, hem oyun içi görüntü kalitesini, hem de UEFA Şampiyonlar Ligi’ni biz oyuncuların gözleri önüne seriyor. Verilen bir diğer detay ise, oyunun çıkış tarihi oldu. Eğer oyunu sabırla bekleyen futbol seven oyunculardan biriyseniz, gözünüz çok fazla yolda kalmayacak demektir. Çünkü, verilen bilgilere göre oyun 28 Eylül 2018 tarihinde biz oyuncuların beğenisine sunulacak.

EA Play sunumu esnasında, sadece FIFA 19 ile ilgili bilgi verilmediğini de hatırlatmakta fayda var. Verilen diğer bilgiler arasında Battlefield V, Anthem ve daha birkaç tane başka yapım ile ilgili yeni önemli bilgiler de verildi. Bahsini ettiğimiz yeni bilgilerin verildiği haberlerimize de göz atmayı unutmayın. Şimdi, sizleri haberimize konuk olan oyun için paylaşılan yeni UEFA Şampiyonlar Ligi fragmanı ile baş başa bırakıyoruz. Oyun ile ilgili fikirlerinizi yorumlarda belirtebilirseniz, çok memnun oluruz.


FIFA 19  Satın al
FIFA 19 inceleme    Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.