Command and Conquer Rivals, EA Play esnasında gösterildi

Command and Conquer Rivals, EA Play esnasında gösterildi

Mobil platformlar için yeni bir Command and Conquer oyunu, detaylı bir şekilde gösterildi.

Uzun yıllardır aramızda bulunan ve bizlere strateji oyunları konusunda gerçekten muhteşem anlar yaşatmış olan Command and Conquer serisi, yeni bir yapıma daha merhaba diyor. Fakat, öyle beklediğiniz veya aklınıza gelen bir yapım değil tam olarak. Bizlere Clash Royale oyununun tarzını anımsatan oynanış yapısı ve mekanikleri ile, E3 2018 etkinkilerindeki EA Play sunumu esnasında tanıtıldı. Haberimizin en sonunda da hem oynanış, hem de fragman videolarını bulabilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Command and Conquer Rivals

Command and Conquer Rivals, mobil cihazlar için geliyor

Command and Conquer Rivals’ın öncelikle mobil cihazlar için geldiğini belirtmemizde fayda var. Oyunda GDI ve NOD taraflarının kapışmasına şahitlik edeceğiz. Ekonominin aşırı derecede öneme sahip olduğu yapımda, belli bölgeleri ele geçirerek rakibe hasar vermeye ve ekonomik açıdan geride bırakmaya çalışacağız. Oyunun üzerinde tahmin ettiğimizden daha fazla durulmuş olması, Command and Conquer Rivals’ın EA ekibi için önemli bir yere sahip olacağının göstergesi olabilir.

Bizlere klasik strateji oyun mekaniklerinin küçük bir telefon ekranına sıkıştırılmış ve Clash Royale benzeri bir sisteme yerleştirilmiş olarak sunulan yapım ne kadar gerekliydi, üzerinde uzun uzun tartışma yapılabilir. Fakat, bize soracak olursanız eğer, en azından Command and Conquer Renegade veya Command and Conquer Red Alert gibi oyunların tekrar elden geçirilerek bizlere sunulmasını daha fazla tercih ederdik. En iyisi, biz lafı daha fazla uzatmadan sizleri hemen aşağıdaki fragmanlar ile baş başa bırakalım. Asıl yorum sizin.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.