Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Onur Demirel, Editör Yazım tarihi: 15.05.2018

Titanfall, FIFA ve Battlefield gibi bir çok seriyi oyuncularla buluşturan ünlü geliştirici yayıncı EA, PC platformuna özel üyelik seçeneği Origin Access kullanıcılarına 5 ücretsiz oyun daha sunacak. Oyuncuların bir çok ödeme seçeneği ile kayıt olabildikleri üyelik seçeneği, oyunculara sevilen oyunları ücretsiz oynama fırsatı sunmakta. EA, bu ayın 17’sinde bu oyunlara 5 tane daha ekleneceğini duyurdu.

EA Origin Access ile bir çok oyunu kullanıcılarına ücretsiz olarak sunmakta.

Aylık 4 Euro’ya (21 Türk Lirası) kayıt olunabilen Access, Vault yani kasa adı verdiği oyun koleksiyonundaki oyunculara ücretsiz olarak sunmakta.

EA, Origin Access ile hangi oyunları Vault’a ekleyecek?

Ünlü oyun geliştiricisi ve yayıncısı, resmi blogundan yaptığı açıklamada 17 Mayıs‘ta Origin Access kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulacak oyunları açıkladı. Listede sevilen strateji oyunu serileri Hearts of Iron ve Europa Universalis de bulunmakta. Açıklamada 5 oyunun ismi gözükse de sıkça yeni oyunlar bu oyunların arasına katılmakta. Bu ay eklenecek oyunların isimlerini aşağıda bulabilirsiniz.

  • Europa Universalis III Complete
  • Knights of Pen and Paper: +1 Edition
  • The Guest
  • Hearts of Iron III
  • Victoria I Complete

Oyuncular Access ile 80’den fazla oyuna ücretsiz şekilde ulaşabilmekte. Eğer çok oyun oynayan bir oyuncu iseniz her zaman iptal edebildiğiniz bu servis kârlı bir alışveriş olabilir. Bu oyunların arasında Warner Bros. Games dağıtıcılığındaki Batman ve LEGO Batman oyunları da bulunmakta. Oyuncular, bedava oyunların yanısıra Access ile belirli oyunlara erken erişim hakkı kazanmakta. Ek olarak alışverişlerde %10 gibi bir indirim de sağladığı avantajları arasında.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.