Origin Access kütüphanesine Warner Bros. Games oyunları eklendi

Origin Access kütüphanesine Warner Bros. Games oyunları eklendi

Ayrıca 7 günlük ücretsiz deneme dönemi başladı.

Son günlerde Xbox Game Pass sistemine dair haberler geliyordu ama Microsoft’tan önce benzer sistemler kullanılıyordu. Bu abonelik sistemlerinden en önemlilerinden birisi de EA firmasının Origin Access sistemi idi. EA şirketine ait pek çok oyunun barındırıldığı oyun kütüphanesi, büyük oranda şirketin geliştirdiği ve yayınladığı video oyunlarından oluşmaktaydı. Şimdi ise kütüphaneye, farklı yayıncıların video oyunları eklenmeye başlıyor. İlk olarak Warner Bros. Games tarafından piyasaya sürülen ve çok sevilen oyunların eklendiğini görüyoruz. Bu oyunların ana kahramanı ise Batman. Ayrıca farklı dağıtımcıların oyunları da sırada olduğunun haberini verelim.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Origin Access kütüphanesine Warner Bros Games oyunları eklendi

Origin Access, Warner Bros Games oyunlarıyla zenginleşiyor.

Bilmeyen ya da unutan okurlarımız için hatırlatalım; EA Access bir dijital video oyunu abonelik sistemidir. Aylık ya da yıllık abonelik kaydı yapan kullanıcılar; sistem kütüphanesindeki video oyunlarına, istedikleri gibi ulaşabilir. Abonelikleri sürdüğünce yükledikleri oyunları oynanabilirler. EA Access ücretleri ise 1 aylık abonelik 4 Euro, 1 yıllık abonelik 25 Euro şeklindedir. Yani 25 Euro veren bir kişi 12 ay boyunca, kütüphanedeki tüm oyunları istediği gibi dijital olarak indirip, oynayabilir. Bir video oyunu satın almak için ödenen ücret düşünüldüğünde gayet avantajlı olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca ekleyelim, yeni bir kampanyaya göre; 26 Mart 2018 tarihine kadar, bu abonelik sistemi, 7 gün boyunca ücretsiz olarak denenebilir.

Konumuza dönersek; EA Access kütüphanesine eklenecek Warner Bros. Games dağıtıcılığındaki oyunlar; Batman: Arkham ve Lego Batman serisine ait video oyunları. Bunları aşağıdaki listeden daha rahat görebilirsiniz.

  • Batman: Arkham Asylum
  • Batman: Arkham City
  • Batman: Arkham Origins
  • LEGO Batman
  • LEGO Batman 2: DC Super Heroes
  • LEGO Batman 3: Beyond Gotham

Ayrıca yakın zamanda Origin Access kütüphanesine eklenecek diğer oyunlar da açıklandı. Bu oyunlar da The Witness, Out of the Park Baseball 19, Lost Castle, Bulletstorm ve Wasteland 2 olacak. Saydığımız tüm oyunlarla birlikte, EA firması tarafından sunulan abonelik sisteminin cazibesinin gün geçtikçe artacağını görülüyor. Bahsi geçen abonelik sistem kütüphanesinde Battlefield 1, Star Wars Battlefront, Need for Speed, Mass Effect: Andromeda Deluxe Edition, Titanfall 2, The Sims 4 ve pek çok video oyununun bulunduğu hatırlatalım. Belirttiğimiz gibi, tüm bu oyunların ve daha fazlasının bulunduğu EA abonelik sistemini 26 Mart 2018 tarihine kadar, 7 gün boyunca ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.