Dying Light 2 haritası ilk oyundan dört kat büyük olacak

Dying Light 2 haritası ilk oyundan dört kat büyük olacak

Oyunda oldukça fazla içerik olacak gibi görünüyor.

Aksiyon ve macera oyunları arasında oldukça hatrı sayılır bir yeri bulunan Dying Light, oyuncular tarafından oldukça beğenilmişti. E3 2019 sırasında detaylıca görme şansını elde ettiğimiz Dying Light 2, bu oyundan bile daha çok beğeni alacak gibi görünüyor. Geliştiriciler tarafından yapılan açıklamaya göre, oyunun haritası ilk oyununkinden dört kat daha büyük olacak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Dying Light 2, 60FPS alabileceğiniz performans odaklı bir oyun olacak

Oyunun geliştiricisi Techland’in CTO’su, NVIDIA’ya verdiği bir röportajda oyun hakkında yeni bilgiler verdi. CTO tarafından yapılan açıklamaya göre, oyunda kullanılan yeni teknolojiler sayesinde inanılmaz büyüklükteki harita rahatlıkla çalışacak. Bunun yanı sıra, oyunda yeni animasyonlara da yer verilecek. Bütün bu gelişmelerin Dying Light 2 gerçekçiliğine oldukça iyi bir etkisinin olacağı su götürmez bir gerçek.

Bütün bunlar gerçekçiliği artıracak olsa da gelişmeler sadece bu saydıklarımız ile sınırlı değil. Oyun yepyeni bir kullanıcı arayüzü ile oyuncuların karşısına çıkacak. Bu kullanıcı arayüzünün en büyük amacı, oyuncuların deneyimini en iyi noktaya getirmek ve kullanım kolaylığı sağlamak olacak. Oyunlarını başka oyuncular ile de paylaşmak isteyenler için, yeni bir entegre canlı yayın sistemi de oyunculara sunulacak.

Dying Light 2, beklenilerimizi karşılayacak gibi görünüyor.

Techland tarafından stüdyoda geliştirilen C-Engine motorunu kullanan oyun, yeni teknolojilerin hepsinden faydalanacak. 2020 yılının bahar aylarında çıkışını gerçekleştirmesi beklenen oyun, tüm yenilikleriyle oyuncularla buluşacak. Oyunun NVIDIA RTX teknolojisini kullanıp kullanmayacağı henüz bilinmese de geliştiricilerin NVIDIA ile yakından çalıştığı gözlemleniyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Dying Light 2
   Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.