Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 27.08.2019

Günümüzün merakla beklenen yapımlarından bir tanesi olan Dying Light 2 isimli yapımı bilmeyen yoktur muhtemelen. Haberimize konuk olan yapımın hem E3 2019 etkinliklerinde, hem de Gamescom 2019 etkinliklerinde yer alan demosuna ait bir oynanış videosu yayımlandı. 26 dakika gibi muhteşem bir uzunluğa sahip olan bu videoyu herkese tavsiye etmediğimizi en baştan belirtelim. Zira, oyunun hikayesini merak edenler için hoş olmayacak bilgiler mevcut. Çünkü, videoda ana görevlerden bir tanesini görmekteyiz. Tabii, umursamıyorsanız böyle bir şeyi, kesinlikle izlemeden geçmeyin deriz. Hemen aşağıda kendisini sizlerle paylaştık.

Dying Light 2 videosu ana görevlerden birini gösteriyor

Gamescom 2019 etkinlikleri esnasında, NVIDIA ekibi tarafından oyun için önemli bir duyuru yapıldı. Verilen bilgilere göre yolda olan yapım, NVIDIA ekibinin RTX özelliklerini de içererek karşımıza çıkacak. Oynanış videosunda da görebileceğiniz üzere, ilk oyunda karşılaştığımız oynanış mekanikleri, yine bütün muhteşemliğini olduğu gibi sergilemekte. Dying Light 2, C-Engine isimli yeni bir oyun motoru ile geliştirilmekte. C-Engine, Techland ekibinin kendisinin geliştirmiş olduğu bir oyun motoru. Zaten, bizlere sunabileceği şeyleri de videoda görebilmekteyiz. Açıkçası, oyunun tam çıkışını büyük bir sabırsızlıkla beklemekteyiz. Umarız ki en az serinin ilk oyunu kadar muhteşem özelliklerle bizleri karşılar.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.