Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 12.01.2023

Güvenlik konusunda ciddi bir mesaj veren Dumb Ways to Die 10 yıl önce viral oldu. YouTube kanalı piyasaya çıktığından bu yana yaklaşık 500 milyon kez görüntülendi. Şu anda Avustralya iTunes mağazasında ilk onda yer alıyor. PlaySide Studios Limited 2023'te piyasaya çıkması planlanan Dumb Ways to Draw Two ve Dumb Ways to Die Four da dahil olmak üzere gelecekteki oyunlar hakkında konuştu.

Dumb Ways to Die için 10 yıl şerefine yeni planlar var

PlaySide Studios CEO'su Gerry Sakkas'a göre Dumb Ways to Die dünya çapında milyonlarca kişi tarafından beğeniliyor. Ekip, genel güvenliği arttırmak amacıyla oyunlar geliştiriyor. PlaySide Studios bugüne kadar beş Dumb Ways to Die oyunu yayınladı. App Store'da Dumb Ways to Draw ve Dumb Ways to Die Two ilk sırada yer alıyor. Toplamda 350 milyondan fazla indirme ve yedi milyardan fazla oyun oturumuna sahipler.

2022'de Web3 alanında bir BEANS NFT koleksiyonu çıkacak. Sonra, bu çılgın karakterlere duyulan sevgi oraya geçecek. Koleksiyonla birlikte PlaySide şu anda BEANS evreninde geçen yepyeni bir oyun hazırlıyor. Kullanıcılar oyunu kendilerine özgü BEANS'leri kullanarak oynayabilecekler. PlaySide Studios Dumb Ways Genel Müdürü Ben Kelly'ye göre, markanın süregelen gücü yeni açılımlar yapmasına olanak sağladı. Peaceful Kids ile işbirliği içinde, meditasyon uygulaması Dumb Ways to Sleep rahatlatıcı materyaller üretiyor. PlaySide günümüzde ve gelecekte yenilikçi oyunlar yapmaya devam edecek. Dumb Ways to Die 10 yılı şerefine bir şeyler yapacak. Fakat, bizim de sizlere başka müjdelerimiz ve tavsiyelerimiz var. Şimdi, biraz da onlardan bahsetme zamanı.

Şimdi, PS Plus Extra ve Premium Ocak 2023 PS5 ve PS4 oyunları yazımıza bakmanızda fayda olacaktır. Zira, en yakın müjdemiz bu. Dahası, tavsiye için de yazılarımız mevcut. Şu anda, En iyi internetsiz mobil oyunlar tavsiyemiz var. 20 adet oyun tavsiyesi verdik. Sonra, hepsini de tek tek açıkladık. Sonuçta, bir oyun tavsiye edip sebebini söylememek garip olurdu, değil mi? Bir de, PUBG Mobile 90 FPS destekleyen telefonlar yazımızı sizlere tavsiye edelim. Bu yazımızda da, oyuna başlayacaklar için önemli bilgiler verdik.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.