Dualshock 4 ailesine iki yeni üye katılıyor

Dualshock 4 ailesine iki yeni üye katılıyor

Acaba bu iki yeni renkli modeli seven olacak mı?

Oyunlarda görsellik konusu önemli bir meseledir ama oyun konsollarının görselliği kişiden kişiye göre değişebilir. Bilindiği üzere PlayStation 4 için bazı zamanlarda özel koleksiyoncu sürümleri çıkartılır. Konsolun ana cihazı, sürümdeki oyunun motifleriyle süslenirken, kontrolcüler de bu değişimden nasibini alırlar. Farklılığı sevenler için Sony firmasının, farklı zamanlarda yeni Dualshock 4 modelleri çıkardığını da biliyoruz. İki yeni ve etkileyici renkte Dualshock 4, PlayStation 4 kullanıcılarının beğenisine sunuluyor, hem de çok yakın bir tarihte.

Dualshock 4 ailesine iki yeni üye katılıyor

Sony tarafından piyasaya sürülecek olan yeni Dualshock 4 modellerinden ilki, metalik tasarımı sevenler için gelecek. En son 2016 senesinde metalik tasarımı kullanan Sony, çelik siyahı rengindeki yeni kontrolcüsüyle, oyun severlere farklılık yaşatmayı planlıyor. Ön yüzü, metalik koyu gri diye tabir edebileceğimiz kontrolcünün arka tarafı ise klasik siyah renk içerecek şekilde tasarlandı. Kontrolcünün orijinal ismi Steel Black.

Oyun oynarken, biraz daha romantik bir hava katmak isteyenler için ise gece mavisi modeli tercih edilebilir. Arkadaşınızla kıyasıya bir futbol maçı yaparken nasıl bir romantik hava oluşur, orasını biz de bilmiyoruz ama rengi sevenler çıkacaktır. Sony tarafından sunulan ikinci modelin orijinal ismi Midnight Blue olarak açıklandı. Bir hayli şık duran bu PlayStation 4 kontrolcüsü, farklılığı seven oyuncuların ilgisini çekecektir muhtemelen. Kontrolcülerin farklı bir özellik içermediğini de ekleyelim. Gelişmiş dokunmatik yüzey ve kablosuz kontrol özelliklerini aynen gerçekleştiriyorlar.

PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro için piyasaya sunulacak iki yeni modeli almak isteyenlerin fazla beklemesine de gerek olmadığını hatırlatalım. İki yeni renklerdeki Dualshock 4 kontrolcüsü de 7 Mart 2018 tarihinden itibaren satışa sunulmuş olacak. Beğendiğiniz modeli, hangi rengin daha güzel göründüğünü yorumlar kısmına yazabilirsiniz. Dileyen okurlarımız, Dualshock 4 ailesine eklenecek olan bu iki yeni üyeye ait resimlere, aşağıdaki galeriden göz atabilirler.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın