PlayStation Plus alana ücretsiz olarak Far Cry 4 veriliyor

PlayStation Plus alana ücretsiz olarak Far Cry 4 veriliyor

Ülkemiz de dahil olmak üzere, birçok Avrupa ülkesinde hoş bir kampanya başlatıldı.

Eğer PlayStation 4 sahibiyseniz ve PlayStation Plus almak istiyorsanız, şimdi tam zamanı olabilir çünkü PlayStation Store üzerindeki yeni bir güncelleme ile sayfaya yepyeni bir kampanya eklendi. Bu kampanya dahilinde, eğer 12 aylık PS Plus üyeliği satın alırsanız, bu alımın yanında bir de Far Cry 4 oyununun dijital kopyasına sahip olabiliyorsunuz. 29 Ocak 2018 ile 12 Şubat 2018 tarihleri arasında aktif olacak olan bu kampanyadan yararlanabilmek için, aktif bir PlayStation Plus üyeliğinizin olmaması gerekiyor. Yani, halihazırda PS Plus abonesi iseniz ve üyeliğinizi uzatmak isterseniz, Far Cry 4 fırsatından yararlanamıyorsunuz. Sadece aktif üyeliğe sahip olmayan oyuncular, bu kampanyadan yararlanabiliyor. Ayrıca, daha önceden PlayStation Plus alıp, almadığınızın bir önemi de bulunmuyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

PS Plus alana ücretsiz olarak Far Cry 4 veriliyor

Eğer siz de bu fırsattan yararlanmak istiyorsanız, şu PlayStation Store sayfasını ziyaret edebilirsiniz veya direkt konsolunuzu açıp, oradaki PlayStation Store uygulamasına göz atabilirsiniz. Son kez tekrarlayalım, bu fırsattan yararlanabilmek için aktif bir PS Plus üyeliğinizin bulunmaması gerekiyor. Eğer daha önceden PlayStation Plus abonesi olduysanız ve şu an abone değilseniz bile bu fırsattan yararlanabiliyorsunuz. Bizim üyeliğimiz Mart 2018’de bitecekti, keşke aktif üyeliğini yenilemek isteyen oyunculara da böyle bir fırsat sunulsaydı. 2-3 haftalık bir fark ile fırsatı kaçıracağız…

Resmi açıklama ise, “PlayStation Plus için 12 aylık abonelik satın alın ve Far Cry 4 – Standard Edition’ın dijital kopyasının sahibi olun. Teklif, 29 Ocak 2018, TSİ 13:00 ile 12 Şubat 2018, TSİ 13:00 tarihleri arasında geçerlidir ve sadece teklifin satın alındığı süre içinde aktif bir PS Plus üyeliğine sahip olmayan PlayStation Network hesaplarına özeldir. Katılımcılar 7 veya üzeri yaşta olmalıdır ve 18 yaşından küçük kullanıcılar ebeveynlerinden onay almalıdır. Almanya’daki kullanıcıların en az 18 yaşında olması gerekmektedir.” şeklinde.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın