Detroit: Become Human oyunundaki karakterleri gösteren yeni bir video yayımlandı

Detroit: Become Human oyunundaki karakterleri gösteren yeni bir video yayımlandı

İlk olarak PlayStation Store üzerinde görüldü bu video.

Geçtiğimiz gün resmi çıkış tarihi 25 Mayıs 2018 olarak açıklanan Detroit: Become Human oyunundaki karakterleri gösteren yeni bir video yayımlandı. Bahsettiğimiz bu video, oyunun geliştirici ekibinin YouTube kanalı üzerinden veya PlayStation markasının resmi YouTube kanalı üzerinden yayımlanmadı. Detroit: Become Human için karşımıza çıkan bu yeni video, bir oyuncu tarafından PlayStation Store üzerinde keşfedildi ve hemen kaydedildi. Bu videoda, oyun için yayımlanan yeni görsellerdeki yeni karakterler görünmekte. Eğer dilerseniz bahsettiğimiz bu videoya yazımızın en sonundan sizler de göz atabilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Detroit: Become Human için net bir çıkış tarihi sonunda verildi

Detroit: Become Human oyununun çıkış tarihi hakkında da, “PlayStation 4 konsollarınızı ve DualShock 4 cihazlarını hazırlayın çünkü Sony ve Quantic Dream, yaptıkları yeni bir açıklama ile Detroit: Become Human isimli oyunlarının resmi ve net çıkış tarihini açıkladı. Daha önceden 2018 senesinin ilk yarısında piyasaya çıkacağı söylenmiş olan bu yapıt, resmi açıklamalara göre tam 25 Mayıs 2018 tarihinde piyasada olacak. Evet, yeni God of War oyunu çıktıktan neredeyse 1 ay sonra Detroit: Become Human oyunu ile karşılaşacağız. Sony belli ki birinci parti oyunlarını ciddi şekilde ileri sürüyor.” demiştik.

“İnsanların ve androidlerin pamuk ipliğine bağlı bir şekilde birlikte yaşadığı Detroit’in gelecek kurgulu bir vizyonuna adım atın ve verdiğiniz kararlarla hikâyeyi siz oluşturun. Karakterlerin çok sayıda olası kaderini keşfedin ve dallanıp budaklanan bir öyküde onlara yol göstererek karmaşık şahsi ikilemlerle ve varlıklarının doğasını sorgulatacak büyük soruyla karşılaştırın. Verdiğiniz her karar hem küçük hem de çok büyük sonuçlara sebep olacak şekilde hikâyeye yön verecektir. Yaşanan bir durumda alınan kötü bir karar başka birinin hayatına mâl olacak ve hiç kimse ikinci bir şans elde edemeyecek. Hareketlerinizi yaparken iyi düşünün, uyanık olun ve hayatta kalmaya çalışın; sonuçta hayatta kalma içgüdüsü bizi insan yapan bir olgudur”

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.