Quantic Dream, Detroit: Become Human oyunlarının çıkış tarihini doğruladı

Quantic Dream, Detroit: Become Human oyunlarının çıkış tarihini doğruladı

Halihazırda bildiğimiz bir tarih ama doğrulanması, oyunun ertelenmeyecek olması anlamına geliyor.

Sony ve Santa Monica Studio, geçtiğimiz günlerde, sonunda God of War oyununun net çıkış tarihini açıkladı. 2018 senesinin ilk yarısında geleceğini beklediğimiz bu oyun, 20 Nisan 2018 tarihinde piyasaya sürülecekti. Tabii tarih, Mart 2018 yerine Nisan 2018 olunca birçok oyuncu endişelendi. Çünkü 2018 senesinin ilk yarısında çıkmasını beklediğimiz başka büyük Sony oyunları da var. Birçok oyuncu, Detroit: Become Human ve Spider-Man gibi oyunların, takvimde sıkışabileceğini düşünüp, ertelenmiş olabileceklerini akıllarına getirdi ama bu tahminleri Quantic Dream insanların kafasından attı.

Detroit: Become Human

Quantic Dream, Twitter üzerinden yaptığı yeni bir açıklama ile Detroit: Become Human isimli oyunlarının hala ilkbahar 2018 içerisinde çıkacağını söyledi. Ortada herhangi bir ertelenme olmadığını söyleyen geliştirici ekip, bu açıklama ile birlikte birçok oyuncuyu da rahatlamış oldu. Eğer bu noktada bilmiyorsanız, hemen söyleyelim: İlkbahar 2018, 20 Mart 2018 ile 21 Haziran 2018 tarihleri arasına denk geliyor. Yani, oyun 2018 senesinin ikinci çeyreğinde, ilk yarı bitmeden çıkacak. Aynı Spider-Man oyunu gibi.

İnsanların ve androidlerin pamuk ipliğine bağlı bir şekilde birlikte yaşadığı Detroit’in gelecek kurgulu bir vizyonuna adım atın ve verdiğiniz kararlarla hikâyeyi siz oluşturun. Karakterlerin çok sayıda olası kaderini keşfedin ve dallanıp budaklanan bir öyküde onlara yol göstererek karmaşık şahsi ikilemlerle ve varlıklarının doğasını sorgulatacak büyük soruyla karşılaştırın. Verdiğiniz her karar hem küçük hem de çok büyük sonuçlara sebep olacak şekilde hikâyeye yön verecektir. Yaşanan bir durumda alınan kötü bir karar başka birinin hayatına mâl olacak ve hiç kimse ikinci bir şans elde edemeyecek. Hareketlerinizi yaparken iyi düşünün, uyanık olun ve hayatta kalmaya çalışın; sonuçta hayatta kalma içgüdüsü bizi insan yapan bir olgudur.”

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın