Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 07.07.2018

Bir süredir bizlerle olan ve yakın bir tarihte 2. sezonuna giriş yapan Destiny 2’yu henüz tecrübe edememiş bir sürü oyuncu vardır mutlaka. O kadar çok ilgi çekici bir oyun dünyasına sahip olunca, insan ister istemez oynamak istiyor. Fakat, bazen şartlar hiç de beklenildiği gibi olmuyor. Eğer siz de bahsini ettiğimiz oynamak isteyip de oynayamamış olan oyunculardan biriyseniz, sizlere müthiş haberlerimiz var demektir. Zira, oyunun resmi Twitter profili tarafından yapılan duyuru ile birlikte, hafta sonu boyunca tamamen ücretsiz olarak bütün oyunculara kapısını açmış bulunuyor.

Destiny 2, hafta sonu boyunca ücretsiz olarak oynanılabilir

Destiny 2, 6 Temmuz 2018 ile 8 Temmuz 2018 tarihleri arasında tamamen ücretsiz

Hemen aşağıya sizler için yerleştirmiş olduğumuz Twitter gönderisi, oyunun resmi profiline ait. Gönderinin açıklama kısmında, “Destiny 2, Battle.net ücretsiz hafta sonu etkinliği başladı. Bütün hikayeyi, her modu ve bütün teçhizat ve silahları kazanabilirsiniz.” denilerek duyuru yapılmış bulunuyor. Bize düşen şey ise, oyunun tadını sonuna kadar çıkarmak. Hemen oyunu indirip, dilediğiniz her şeyi yapmaya başlayabilirsiniz. Elinizi çabuk tutmanızda fayda var çünkü ücretsiz etkinliğin bitmesine pek de zaman kalmadı.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.