Destiny 2 Forsaken için gösterilen hikaye fragmanı, Cayde-6 ile ilgili

Destiny 2 Forsaken için gösterilen hikaye fragmanı, Cayde-6 ile ilgili

Cayde-6'in başına bu da mı gelecekti?

Destiny 2 Forsaken duyurusunu hatırlamayan yoktur muhtemelen. Bizlere yepyeni içerikler sunulmaya hazırlanıyordu. Şimdi ise, karşımıza ek paketin içerikleri ile ilgili bilgilerle çıkıyorlar. Daha doğrusu, ek paket içerisinde karşılaşacağımız hikaye ile ilgili bilgilerle karşımıza çıkıyorlar. Haberimizin en sonunda sizleri bekleyen E3 hikaye duyurusu fragmanı, sevilen karakter Cayde-6’in başına gelenleri konu alıyor biraz da. Dilerseniz, biraz da gösterilen fragmanın içeriğinden bahsedelim.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Destiny 2 Forsaken için gösterilen hikaye fragmanı, Cayde-6 ile ilgili

Destiny 2 Forsaken hikaye fragmanı gösterildi

Haberimize konuk olan yeni ek paket için paylaşılan videoda öncelikle Cayde-6 ile karşılaşıyoruz. Hemen ardından ise, kamera sağa doğru ilerliyor. O anda bizleri üzen sahne ile karşılaşıyoruz. Destiny 2 Forsaken’ın kötü adamı olan Uldren Sov’un, Cayde-6’e ateş ettiğini görüyoruz. Bu sahneden sonra da, Uldren Sov’un alandan yavaş yavaş uzaklaştığını görüyoruz. Hikaye açısından, muhtemelen bu konu üzerinde durulacak ve bizim ana görevlerimiz de bu konu etrafında dönecek.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Gösterilen fragmanın en son sahnesinde de bizleri hüzünlü bir görüntü daha karşılıyor. Kendisini haberimizin içerisine yerleştirdik. Bir göz gezdirerek kelimelerle anlatabileceğimizden daha fazlasını anlayabilirsiniz zaten. Yine aynı sahnede, Destiny 2 Forsaken için çıkış tarihi gösteriliyor. Bir hatırlatma olması amacıyla, biz de tekrardan belirtelim. Destiny 2 Forsaken ek paketi, 4 Eylül 2018 tarihinde biz oyuncuların beğenisine sunulacak. Hemen aşağıdan, sizlere bu haberimizde bahsetmiş olduğumuz hüzün dolu hikayenin fragmanını izleyebilirsiniz. Bakalım, geliştirici ekip bizleri gelecek dönemlerde daha ne gibi yeni içeriklerle karşılamayı düşünüyor?


Destiny 2
Destiny 2 İnceleme    Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.