Death Stranding hakkında hiç kimse, hiçbir şey bilmiyor

Death Stranding hakkında hiç kimse, hiçbir şey bilmiyor

Hideo Kojima çok gizli çalışıyor ama umarım bu şekilde beklentileri karşılayabilir.

Hideo Kojima öncülüğünde ve Sony işbirliğinde geliştirilen Death Stranding isimli bir video oyunu var ortada. Bu oyun hakkında bugüne kadar sadece 2 farklı video görebildik. Ayrıca oyunda yer alan bazı karakterlerin isimlerini biliyoruz. Fakat ne yayımlanan videolarda, ne de karakterlerden gelen açıklamalarda oyun hakkında net bir şey öğrenemedik. Yani, ortada Death Stranding isimli bir oyun var ama nasıl bir şey olacağı hiç bilinmiyor. Aslında bu oyunun neye benzediğini bileceğini düşündüğümüz bir isim vardı. Bu isim ise Guillermo del Toro. Kendisi kısa bir zaman önce Reddit üzerinde AMA gerçekleştirdi ve bu AMA sırasında Guillermo del Toro’nun da oyun hakkında hiçbir şey bilmediğini öğrendik.

Death Stranding hakkında hiç kimse, hiçbir şey bilmiyor

Guillermo del Toro, Reddit üzerinde gerçekleştirdiği AMA sırasında oyun hakkında, “Hideo Kojima, Toronto’da tam 1 gün boyunca benim yüzümü ve vücudumu oyuna aktarmak için uğraştı. Bunların bir dijital avatar için olduğunu söyledi. Ardından da bana hepinizin izlediği o yeni Death Stranding videosunu gösterdi. Bu kadar. Her hafta bana yeni hediyeler gönderiyor ama oyunun ne olduğu hakkında hiçbir ipucu vermiyor. Öğrenmek için sabırsızlanıyorum.” dedi.

Açıkçası bizler de bu oyunun neye benzediğini öğrenmek için sabırsızlanıyoruz ve muhtemelen oyun için yeni bir videonun The Game Awards 2017 veya PlayStation Experience 2017 etkinliği sırasında yayımlanacağını düşünüyoruz. The Game Awards 2017 etkinliği bu hafta içerisinde gerçekleşecek. PlayStation Experience 2017 ise önümüzdeki hafta gerçekleşecek. Ayrıca, bazı Death Stranding oyuncuları da The Game Awards 2017 etkinliğinin sunucusu olacak.

1 kişiye çekiliş ile Star Wars Battlefront II (PlayStation 4) veriyoruz

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın