The Game Awards 2017 sırasında Death Stranding gösterilebilir

The Game Awards 2017 sırasında Death Stranding gösterilebilir

Biz PlayStation Experience 2017 sırasında gösterilir diye düşündük ama The Game Awards 2017 daha uygun görünüyor.

Bu haftanın sonlarına doğru oldukça prestijli bir etkinlik gerçekleştirilecek. Bu etkinliğin adı The Game Awards 2017 ve bu etkinlik sırasında birçok video oyununa, birçok farklı kategoride ödüller verilecek. Yalnız, etkinliğin adı sizi yanıltmasın çünkü bu etkinlikte sadece ödüller verilmiyor, yeni oyunlar gösterilebiliyor. Geride bıraktığımız senelerde bunun örneğini görmüştük, bu sene de zaten etkinliğin yapımcısı yeni duyurular göreceğimizin sözünü vermişti. Geçtiğimiz günlerde ise The Game Awards 2017 hakkında önemli bir gelişme yaşandı ve Death Stranding oyunundan 3 önemli ismin bu etkinlikte sunucu olarak yer alacağı belirtildi.

The Game Awards 2017 sırasında Death Stranding gösterilebilir

The Game Awards 2017 yapımcısından gelen açıklamaya göre bu etkinlik sırasında Hideo Kojima, Norman Reedus ve Guillermo del Toro sunucu olarak yer alacak. Bu üç isim de tek başına oldukça başarılı ve efsanevi isimler fakat bilmiyorsanız, hemen söyleyelim: Hideo Kojima, Norman Reedus ve Guillermo del Toro şu an PlayStation 4 için geliştirilen Death Stranding oyunu üzerinde çalışıyor. Bu oyun her ne kadar Sony işbirliğinde geliştiriliyor olsa da, Sony ile Hideo Kojima arasında oldukça özel bir ilişki var ve bu yüzden bu etkinlik sırasında oyun hakkında yepyeni bilgiler alabileceğimizi düşünüyoruz.

Hatırlayacak olursanız, geride bıraktığımız sene yine aynı durum yaşanmıştı ve Hideo Kojima, bu etkinliğe katılmıştı. Etkinlik sırasında da oyun için 2. video yayımlanmıştı ve bu video ile oyunda Guillermo del Toro isminin de olduğunu öğrenmiştik. Açıkçası bu sene de benzer bir şeyler görebileceğimizi düşünüyoruz. Özellikle bizim düşüncemiz, oyun için yayımlanacak 3. bir video ve tanıtılacak yeni bir bayan karakter üzerinde yoğunlaşıyor. Peki, siz neler düşünüyorsunuz?

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın