Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 18.02.2023

Dead Rising Dia De Los Muertos oynanış görüntülerinin çevrimiçi sızıntıları geçtiğimiz günlerde meydana geldi. Sızıntıları ilk keşfeden, doğrulanmış bir Reddit üyesi olan ThenathanNS oldu. Sızdırılan videolar halka açık bir portföyden geliyor. Beklenmedik bir şekilde, bu portföy Capcom Vancouver'ın eski bir çalışanına ait. Bu kişi web sitesinde Dead Rising Dia De Los Muertos için Teknik Seviye Tasarımcısı olarak yer alıyor.

Birden fazla Dead Rising Dia De Los Muertos oynanış görüntüleri var

Chuck Green ve diğer iki seçilebilir karakterin ekranımıza geri döneceğinden bahsediliyordu. Oyunun tam olarak nerede geçeceği ise bilinmiyor. Yine de Barrio bölgesinin bir kısmının tanımlanamayan bir Meksika şehrinden esinlenildiği göz önüne alındığında, buranın Meksika olabileceği düşünülüyor. Bu portföyde yer alan birkaç oynanış videosu, rafa kaldırılmasaydı oyunun nasıl olacağına dair bir fikir veriyor. Sayfa, çok sayıda erken yapım prototip videosuna bağlantılar içeriyor. Bunlar şunlardan oluşmaktadır:

  • Loot Container System
  • Traversal Gym
  • Camps
  • Hotel
  • Barrio 1.0
  • Barrio 2.0

 

Bir sürü video sızdı

Konteyner sistemi 4 Ekim 2017 tarihli oynanış videosu, Dead Rising Dia De Los Muertos içerisinde oyuncuların herhangi bir konteyneri yağmalarken kullanmaları gereken mekanizmalara göz atmamızı sağlıyor. Bir dakikalık filmde birkaç oyun sekansı gösteriliyor. Dead Rising Dia De Los Muertos'taki yağmalama mekaniğinin geliştirildiği görülüyor. Geliştirici, "Önceki DR oyunlarında, ganimet her yere saçılmıştı. Bu da neyin önemli veya yararlı olduğunu söylemeyi zorlaştırıyordu. Ayrıca tüm bunları işlemek kaynaklar üzerinde son derece yorucu oluyordu. Benim önerdiğim çözüm buydu - farklı düşüşleri bağlamsallaştırmamızı, çevreyi temizlememizi ve biraz bellek boşaltmamızı sağlayacak bir ganimet konteyneri sistemi!" dedi.

Web sitesinde, traversal spor salonunun bir videosu da mevcut. Burası, oyunun tasarımcılarının önceden hazırlanmış bir çapraz geçiş kurulumu almak ve mevcut olan birçok çapraz geçiş düğümü türü hakkında bilgi edinmek için gidebilecekleri bir yer. Sızıntı ayrıca Dead Rising Dia De Los Muertos'un içerebileceği çeşitli aşamalara da bir göz atmamızı sağlıyor. Bu seviyelerin her birinde farklı türde görevler ve dövüşler vardı. Ayrıca, "El Guapo" boss dövüşünün kampüs yakınlarında gerçekleşiyor.

Kaynak, kampüsün her yerinde çok sayıda zombi olduğunu, ancak orada başka yaratıklar da olduğunu iddia ediyor. Ayrıca, bölgede baskın yapılması gereken başka çete kaleleri de varmış. Her şeyin sonucu bir patron savaşı olacak. El Guapo Patron Savaşı, henüz çok erken aşamalarındayken elektrik akımlarını ateşleyebilen metalik bir kolu olan bir uyuşturucu lordunu içerecekti. Heritage oteli, Barrio mahallesi ve Barrio köyü videoların sızdırıldığı üç yer daha. Dead Rising Dia De Los Muertos oynanış videoları bu kadardı. Şimdi, sırada başka tavsiyelerimiz var.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Ayrıca, En iyi 5 ücretsiz mobil VPN uygulaması rehber yazımızı tavsiye ederiz. Zira, bu yazımızda, şu dönemde lazım olacak uygulamalardan bahsettik. Bu sayede, kolayca erişim sağlamanız mümkün olacaktır. Sonra, En iyi 5 ücretsiz PC VPN uygulaması rehber yazımızı da tavsiye ederiz. Zira, bu yazımızda da, bugünlerde yardımcı olacak uygulamalardan bahsettik. PC üzerinden VPN kullanmak isteyenler için önemli tavsiyeler var. Ardından da, Türkiye içerisinde VPN kullanmak yasak mı sorusuna yanıt getirdik. Şu günlerde, birçok kişinin aklındaki kesinlikle önemli bir soru. Biz de, bu sorunun cevabını araştırdık ve sizler için anlattık. Umarız ki, her birinin faydası olur. Dead Rising Dia De Los Muertos oynanış videoları yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şu anda, hep VPN yazıları yazmış gibi duruyoruz. Fakat, sitemizde birçok başlıkta yazı mevcut. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.