Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 17.11.2018

THQ Nordic ve IGN ekipleri tarafından merakla beklenen Darksiders 3 için yepyeni bir video, oyuncuların huzuruna sunuldu. Bizlerle çok yakın bir tarihte buluşmaya hazırlanan yapım için paylaşılan videoyu hemen aşağıya sizler için yerleştirdik. Dilerseniz, öncelikle sizlerle paylaşmış olduğumuz videoya göz gezdirin. Darksiders 3 oynanış videosundan sonra da, henüz bu yapım veya seri ile tanışma fırsatı elde edememiş oyuncular için kısaca bir bilgi verelim.

Darksiders 3 için sayılı günler kaldı

Haberimizin konuğu olan yeni Darksiders 3 oynanış videosu, biraz heyecanlandırmış olabilir. Zira, fazlasıyla aksiyon dolu sahneler içeriyor. Eğer siz de heyecanlanan oyunculardan bir tanesi olduysanız, Darksiders 3 bizlerle 27 Kasım 2018 tarihinde, yani 10 gün kadar sonra buluşmaya hazırlanıyor. Bizlere, kıyamet sonrası bir Dünya’yı gösterecek olan Darksiders 3 içerisinde 7 tehlikeli günahı avlayacağız. Ayrıca, Darksiders 3 içerisinde NVIDIA’nın DLSS teknolojisinin desteği de bulunacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.