Avatar
Yazar: Berkay Dağlı, Editör Yazım tarihi: 22.11.2023

CD PROJEKT RED sadece iki hafta içinde Cyberpunk 2077'yi piyasaya sürecek: Ultimate Edition'ı Xbox Series X|S, PlayStation 5 ve PC için piyasaya sürecek. Cyberpunk 2077 ve casus-gerilim genişlemesi Phantom Liberty'nin yanı sıra şimdiye kadar yayınlanmış tüm güncellemeleri bir araya getiren oyun, V adlı bir askerin tüm hikayesini 5 Aralık'tan itibaren dijital ve fiziksel olarak belirli pazarlarda satışa sunulacak.

  • Cyberpunk 2077: Ultimate Edition, Johnny Silverhand rolünde Keanu Reeves ve Solomon Reed rolünde Idris Elba'nın yetenekleriyle karanlık geleceğin tüm hikayelerini nihai bir pakette bir araya getiriyor.
  • Oyun dijital ve fiziksel kutu olarak satın alınabilecek ve Cyberpunk 2077'nin yeni nesil konsollar için ilk fiziksel sürümü olacak.
  • Cyberpunk 2077: Ultimate Edition 5 Aralık'ta Xbox Series X|S, PlayStation 5 ve PC için piyasaya çıkıyor.

Cyberpunk 2077: Ultimate Edition iki güçlü macera içeren bir açık dünya RPG'sidir: Night City'nin karanlık geleceğinde geçen Cyberpunk 2077'nin temel oyunu ve Dogtown'ın duvarlarla çevrili bölgesinde geçen bir casus-gerilim hikayesi olan Phantom Liberty. Oyuncular siber olarak geliştirilmiş bir paralı asker olan V rolünü üstleniyor ve hikayeyi belirleyen kararlar, aksiyon dolu bir oynanış ve rockçı Johnny Silverhand (Keanu Reeves tarafından canlandırılıyor) ve FIA uyuyan ajanı Solomon Reed (Idris Elba tarafından canlandırılıyor) gibi unutulmaz karakterlerle dolu bir hayatta kalma mücadelesine atılıyor.

Bu yeni sürüm, karanlık geleceğin her hikayesini deneyimlemenin mükemmel bir yoludur; ayrıca oyunun birçok sistemini elden geçiren, dinamik beceri ağaçları, yüksek oktanlı araç savaşı ve gelişmiş düşman ve polis yapay zekasının yanı sıra yeni silahlar, araçlar ve kıyafetler ekleyen ücretsiz Güncelleme 2.0'ı da içerir. Sürüm, kayıt yaptıran herkese açık olan "Ödüllerim" programının bir parçası olarak sunulan yeni bir dizi dijital hediyeyle destekleniyor.

Cyberpunk 2077: Ultimate Edition 5 Aralık'ta dijital olarak satın alınabilecek. Ultimate Edition'ın kutulu versiyonunun prömiyerinin 5 Aralık'ta Xbox Series X, PlayStation 5 ve PC için belirli pazarlarda yapılması planlanıyor ve bu da oyunun mevcut nesil konsollar için tasarlanmış ilk fiziksel versiyonu olacak. Farklı platformlar için fiziksel sürümün bulunabilirliği bölgeye bağlı olarak değişecektir.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.