Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 20.12.2020

Cyberpunk 2077, bildiğiniz üzere FPS bir oyun. Yani, oyunu birinci şahıs gözüyle oynuyoruz. Fakat, CD Projekt RED ekibinin diğer oyunları olan The Witcher serisinde karakterimizi uzaktan görebiliyorduk. Peki, hiç aklınızdan, “Cyberpunk 2077 TPS olsaydı, nasıl görünürdü?” diye geçirdiniz mi? Bu haberimizde yer alan video, aklından bu soruyu geçiren oyuncuların soru işaretlerine yanıt getirmeye geldi.

Cyberpunk 2077 TPS modu olsa, en azından böyle görünürdü

Hemen yukarıda, Cyberpunk 2077’nin üçüncü şahıs bakış açısıyla olan görüntüsünü gösteren video yer alıyor. Bu haberimize konuk olan videodaki TPS modu, henüz oyuncularla paylaşılmış bir mod değil. Fakat ilerleyen zamanlarda, olur da oyun için bir üçüncü şahıs modu çıkarsa, oyunun bizlere nasıl bir görüntü sunacağını bu video sayesinde görebiliyoruz. Haberimizi sonlandırmadan önce, Cyberpunk 2077 için 1.05 güncellemesinin PC için de çıktığını belirtelim. 9GB boyutundaki bu güncelleme, birçok sorunu çözüyor ama daha çoğu da oyunda kalmaya devam ediyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.